BOLAVE LYTKA...POMOOOC PLS:P

Príspevok v téme: BOLAVE LYTKA...POMOOOC PLS:P
natallka123123

dobry mam na vas jednu prosbu..potrebovala by som zistit co to znamena a ako sa da odstanit bolest lytok pri behu...najprv som si myslela ze ide o obycajnu svalovicu ale tie lytka bolia stale uz sportujem vyse tyzdna ci pri tenise alebo pri behu stale ma bolia...uz ma aj napadlo ci to nemoze byt nieco ortopedickeho razu ale ked niekto vie presne co by to mohlo byt z coho by to mohl byt a hlavne ako sa to da odstranit bola by som mu naozaj vdacna keby mi poradil...vopred dakujem za odpoved:)

danka2166

prosba ,Prosím poradte mi mam nejaky problém na nohach trpnu mi končeky prstov na nohach ,bola som u neurologa on stale boči niekam inam ale nepočuva čo mu rozpravam ,pytala som sa na magneticku rezonáciu tak mi povedal že som ju maa robenu minuly rok a tam neboli žiadne zmeny tak to nieje treba ,ae minuly rok mi netrpli končeky prstov zo začiatku to bolo ,len na jednej nohe a teraz už aj druha :prosím ak viete poradte mi .danka píšte len seriozne a odpovedajte mi mailom danielka21@centrum.sk

[zruseny12]

natalka nejak tak najprv 20xna prsty sa postavis a potom zasa na paty...a tym padom sa ti rozcvicuju lytka...a potom uvolnit...iba triast honami/tak do stran/...tazko sa to opisuje tento cvik...ale ja to cvivim odkedy ma bolia lytka...

RNG

bakterie a plesne(tiez tropicke parazity) zo supky sa dostanu na ruky a z ruk napr do oci, ked si ich tries a podobne. Pri umyvani sa ich znacna cast zmyje.
To iste plati aj na pomarance, ktore sa tiez supu

natallka123123

RNG noo ja vzdy tie konce odlamujem...ale umyvat to som ece nepocula ze by sa musel banan ked sa osupe?...:)oooch dakujem mariaa ja dufam ze sa prerazit aj s mojou pevnou volou a snahou to niekam dotiahnut podari...len k tomu ece chcem pridat ten tvrdy trening a vsetko bude ako ma byt:)...to co si opisovala tych 20krat to je akoby si sa hupala na nohach nie?;)nieco ako robila jennifer beals vo filme flashdance ked si precvicovala nohy vzdy pred tancom???...hej horuci kupel si robim vacsinou vzdy ked idem niekam dalej alebo odniekial pridem:)...fu no tak to ti teda nezavidim ale dobre robis ked cvicis nejake tie cviky aspon nejak sa cinis;)

RNG

s tymi bananmi, dievcata, nezabudnite ich umyvat a odkrojit tu ciernu spicku, kde bol kvet a je cierna=plesniva.
Tropicke plesne nepotrebujete.

[zruseny12]

natalka,ja teraz vyjdem na druhe poschodie a som unavena a zadychcana,ale jasne,ze clovek musi nieco robit,ale nie je to sport,ale cvicim koli chrbtici a svalom...tie cviky na lytka,ja iba 20x sa postavim na prsty a zase 20x na paty...potom si ich uvolnim...neviem ako by som to napisala...tento cvik...a vseliake natahovanie,aj pilates je dobry....aj kupel horuci je dobry na cele telo/na uvolnenie/...ja ti prajem aby si to dosiahla daleko ked mas take ciele,prerazit behom...nech sa ti dari...a banany su vyborne...takze si aj pochutis aj urobis pre lytka nieco...

natalka123123

noo tak vyskusam sa rozcvicit a poznas nejake specialne cviky na tie lytka moze to byt trebaars aj strecing?...vies mariaa najprv som zacala behavat len tak s kamoskami bo som si chcela hlavne spevnit postavu a teraz ked uz pojde leto a vonku slnko pali aj sa opalit co sa mi zatial dari... v zivote by ma nenapadlo ze zo mna bude taka oddana sportovkyna lenze potom sa mi to zacalo ozaj pacit ked som sama na sebe pozorovala ako sa v behu zrychlujem a celkovo zlepsujem...tak to chodi...a aj napriek tym bolavym lytkam behat chcem chcem sa zlepsovat a podavat vykony a ak budem fakt dobra tak s tym behom chcem nieco dosiahnut pretoze ja som uz raz taka ked sa do niecoho pustim tak do toho idem naplno a viem ze postupne mozem dosiahnut ozaj super vykony a na tie lytka...teraz som prisla z behu a dala som si banan a mne je to jedno ak mi to ma pomoct a odstranit tu bolest a banany sa daju celkom jest budem ich jest tolko jak zje opica ale behat neprestanem;))no mariaa kde su tie casy ale uz len myslienka co vsetko si v tych casoch dokazala by ma hriala pri srdci:Pa teraz sa predsa mozes venovat tiez nejakemu menej narocnemu sportu venujes sa?...o.k dakujem RNG vyskusam tu nizkosodikovu sol:)

[zruseny12]

Ahoj Natalka,este je jedna vec dolezita,kde behas,ked behas po asvalte tak ze vraj viac tvrdu lytka...ako ked po chodniku kde je len trava...ani neviem odlial to mam...len viem,ze raz som bola aj ja na sutazi...a behali sme po asvalte.../bola to dlha trat/...ja som si po behu hned sadla a myslela som,ze mi lytka puknu ako mi stvrdli...a tak som sa niekde docitala,alebo nam ucitel to hovoril,uz neviem,lebo ja som niekedy chodila behat za skolu...ze ked budeme behat po asvalte,hned po behu sa mame rozcvicit/hlavne nohy-a nie hned sadnut/ale ty mozes mat aj problem ako pise RNG,sak aj ja uz mam ten problem,a uz nebehavam,to kedysi ked som chodila do skoly,teraz mam 40-dcat a niekedy mi tak natahuje lytka na nohach a dostavam krce...ale mne chyba vapnik,vit.SK.B-mamtetaniu,takze ja viem pricinu...musis len hladat pricinu a cvicit...a chapem ta,ze nehcces prestat behat...a behas len tak pre seba,alebo chodis aj na sutaze?ja by som to nezvladla,ani schody nevyjdem aby som sa nezadychcala:0(((((....neni ani pravda,ze som niekedy chodila na sutaze behat,sak aj do vysky som skakala,aj do dialky atd.kde su tie casi....