Ako sa dostat k peniazom, nemat pozicky a nekradnut?

keituskaaaa

toto by zaujimalo aj mna,ja som tiez este na slovensku nepracovala a tu som 2 roky Kolko musim mat pracu aby mi dali pozicku?

daniellee

no praveze ja v tom zahranici som ale nechce sa mi uz makat som tu 3 roky a kazdy den dennodenne som zje...bana unavena a uz mam toho plne zuby In ak s tou pozickou Daju mi doma hypoteku/pozicku ked som este na SK ani nerobila? ale tu mam odrobene 3 roky? a daju mi ju hned ked sa doma zamestnam? to by ma zaujimalo lebo asi to vidim tak ze musim makat cely skurv.zivot

barbinka

tak tak. je to pyramídová hra. ale oni to pomenovanie nemajú radi, tak si to nazvali multi level marketing, aby to asi lepšie vyzeralo a oblblo tých menej chytrých ľudí.
Aloe: ak si myslíš, že na tom zbohatneš, tak si na veľkom omyle. na tom zarabájú len tí, čo sú úplne na vrchole, ty si len obyčajný ,,otrok´´. ty ani nevieš koľko im zarábaš peňazí a ďaľší v tvojom postavení dílera. takže už tu netrep a neponúkaj ľuďom ani aloe, ani robotu. Je to vtieravé.

leila

no nech si chlapec platí dlhy sám, nech si nájde štyri roboty... z čoho má dlhy? a ty ich chceš splácať? my máme dva úvery, žijeme od výplaty do výplaty a čo si myslíš, že ako sa dá prísť k peniazom? čestnou prácou?

kaapo

Najradsej mam dealerov,ci uz s kozmetikou,s poistovnictvom a podobne...,ze usmev alias a..e ?Vtieraju sa cloveku az do zaludka a nikto sa konkretne im neprosi o pomoc.Mam skusenost,ze co u nas robi napr. poistovnictvo jedna nemenovana pani,ked ju ludia zbadaju napr.pred lidlom,zrazu je vsetko vyludnene.Uz ju velmi dobre poznaju.Taka je to dobra praca...

pravda je taká

nejde tak o mna ako o priateľa, chcceme ísť spolu do zahraničia, ale skončím vš, rodičia mi odporúčajú hľadať si prácu tu, ale nemáme tu šancu prežiť- teda náš vzťah- kôli jeho dlhom (tu ich nesplatí a ja nie som na vzťahy na dialku)...