Entizol 500 mg

bebe1989

ahojte...ja by som sa chcela opytat, či vaginalne tablety entizol môžem užívať aj počas menštruacie alebo nie...lebo na letaku k tym tabletam bolo pisane, že liečbu neprerušujte počas menštruacie, ale na nete je zase opak...dakujem za skore odpovede

jaja

ifka- včera večer som si chcela zaviesť ten canesten- tabletu do pošvy, čo sa mi stalo: najskôr sa mi zlomila, a potom ked som si ju dávala, tak som vytiahla zakrvavený aplikáror (kt. je mimochodom podla mna tvarovo k tablete nevhodný, ledva som ju tam natlačila!), tak som sa zľakla a hned som tie 2 polky vybrala! neviem, či si dnes večer možem zaviesť tabletu po tomto incidente (asi bez aplikátora!)

jaja

ifka- to by som radšej na gyndu, aj tak predpokladám, že by mi úplne inú vec predpísala, teraz som si kúpila canesten-tablety na vkladanie do pošvy+kokosový olej od RNG, a uvidím, ako to somnou bude. vdaka za rady.
jaja-jaja, nie nenapadne mi to isté, aspon budeme rozlíšiteľné:-)

ifka

jaja,tento mycomax moze a vie napisat aj obvodny lekar,nieje podmieneny gynekologom.laktobacily su ok,ale toto ti vykynozi pliesne v celom tele.

jaja

ifka- mycomax je na predpis predpokladám, no neviem, lebo u gynekol. sa objednáva...včera som si dala výplach rosalginom (už 2 den neberiem entizol) a rozmýšlam nad lactobacilmi do pošvy, normálne jem večer 2x.