zmätok v citoch

Príspevok v téme: zmätok v citoch
kate25

dobry den. Neviem,ci je vhodne tu o tom pisat,ale skutocne si neviem rady.Zial nemam sa s kym o tom rozpravat,lebo sa bojim,ze by ma blizki odsudili. Mam 4rocny vztah.Doteraz bolo vsetko takmer super. I ked sem tam nejake hadky. Priatel ma 30,ja 25r. Bol mily,pozorny.Vo februari som ho "nachytala" ako v noci vola velmi milo s nejakou slecnou. Zabolelo ma to. Ospravedlnil sa mi, povedal,ze to skoncil. Nepytala som sa co bolo,len ci spolu spali, on ze nie. No aj tak som dufala,ze po tomto sa zacne viac snazit udrzat nas vztah. No nie. Medzitym ma v praci zacal "balit" kolega. Uplne sa do mna zalubil. Kedze som chodila do prace obcas uplakana,tak mi dobre padli mile slova od neho. No to som asi nemala.Lebo potom ma obcas objal, sem tam pobozkal na celo, lice..Az raz som neodolala a som mu opatovala bozk na pery,potom druhykrat..Doma to bolo stale rovnake,priatel priznal ze jeho vztah ku mne ochladol,aj sa chcel so mnou rozist,dat si pauzu,ale nakoniec sme si nedali.Bola som z toho nestastna. Ten kolega je do mna stale zalubeny,stale sa snazi,je ku mne mily a tak. Ja som to s nim skoncila,lenze potom prisla zase taka chvila,ked som sa neovladla a zase som sa nechala pobozkat. Svojho priatela som za cele 4 roky nepodviedla,ani si neviem predstavit,ze by som sa vyspala s niekym inym. NO som dost zmatena z toho,co robim teraz. Tie bozky. Doma ich nemam, chybaju mi a preto robim toto. Viem ze to nie je spravne,ale neviem sa od toho odputat,najma ked ten kolega na mna nalieha. Sama musim priznat,ze mi obcas chyba, ale nic viac si s nim neviem predstavit. proste neviem,co robit. Ma niekto z vas podobnu skusenost? ako ste taketo nieco riesili? Mozno ma budete podaktori odcudzovat,ale vedzte, ze fakt to nerobim len kvoli tomu,ze neviem co od bujnosti. Takisto som si myslela,ze mne sa nieco taketo nemoze nikdy stat..

kate25

dobry den prajem.pravdupovediac takute odpovede a rady som necakala. velmi velmi vam dakujem. presne je to tak,uz niekolko mesiacov zobronim o lasku a myslim,ze tym to len zhorsujem. priatel si to nevazi. velakrat ma slovne ranil a ja som aj tak za nim dobehla. proste som myslela,ze ked sa budem snazit,tak nasmu vztahu pomozem. ale to musi chciet aj druha strana. vcera mi pred znamymi povedal,ze by som malia ist na par dni domov(byvame totiz spolu), tak teda pojdem..pokusim sa byt silna a nedoprosovat sa. snad to bude lepsie. lebo nech sa deje co sa deje stale mam chut "zachranit" nas vztah.

bambulicka

u nas to bolo tak, < to sme uz ale boli manzelia> moj muz zacal robit druhej firme, kde bolo plno mladych ludi, kazdu chvilu mali nejaku akciu, zabavu, a ja doma na materskej, strasny stereotyp,
ja som sa chcela potom vyrozpravat s nim, ked prisiel z roboty, smiat sa snim, ale nemal zaujem ani sa rozpravat, ani ma pritulit. Neviem sice, ci on mal vtedy niekoho, ci sa zamiloval, ale bol ku mne velmi chladny, nic ho ani nezaujimalo, co doma, ani nic nerozpraval co on v robote. Ale nerozchadzali sme sa, ani nerozvadzali.
Potom som nastupila do roboty aj ja, tam tiez bolo kopu ludi, s ktorymi som si rozumela, vyrozpravala sa, < tiez som sa dobre citila tam, kde som dostala to, co mi doma chybalo> ja som potom uz dosla do takeho stadia, ze domov som sa chodila len vyspat, uz mi to bolo vsetko jedno, nemyslim, tak, ze som chodila neskoro v noci, ze by som sa trajdala po baroch alebo niekde, len som si brala sluzby aj na vikendy a aj dlhsie poobedne, a uz som sa nesnazila o nic, na nic som sa ho uz nevypytovala, nic som mu uz nerozpravala ani ja, uplne mi zlahostajnel, strasne ma ubijal taky vztah, lebo neviem zit bez lasky a vtedy akoby ho nieco osvietilo, videl, ze to ide nejak dole vodou, tak si ma zavolal, sadli sme si a vtedy sme sa porozpravali, co sa to u nas deje, ze takto to dalej nemoze ist. Keby nezacal mat vtedy snahu, asi by to dopadlo uplne inac.
Takze ty nechaj volny priebeh aj tomu kamaratstvu v robote, < nemyslim, ze by si sa mala s nim hned vyspat> ale kludne mozes s nim travit viacej casu, rozpravat sa, riesit co ta trapi, ked on ma zaujem a toho svojho - nechat mu cas, aby sa zorientoval, co vlastne chce, ci chce novy vztah, alebo teba nechce stratit. A asi najhorsie, co by si mohla spravit, keby si dookola zobronila o jeho lasku, nehu, to by len zhorsilo situaciu, vydupat si lasku nejak nasilu, nejde.

betulka

Kate,ani ja ta tiez vobec neodcudzujem ,a pokial nemas doma fakt to co ti chyba,nebran sa.
Ak ti tvoj priatel nedava to po com tuzi kazda zdrava zena...to jest,laska, neha a porozumenie a mozes to mat od toho tvojho kolegu nemas co stratit,len ziskat.
Velmi pekne ti to napisala a poradila Bambulicka.
Tak sa drz,no hlavne sa rozhodni spravne.Ja viem ze sa ti to podary.

kate25

ved to. clovek uz uplne inak rozmysla( AJ rozmysla),ked su to 4 roky. Ja si neviem predstavit ineho muza po svojom boku,no niekedy sa bojim toho,ci budem pri nom stastna,ked je ku mne chladny.Kedysi sme sa bavili o spolocnom byvani,svadbe.Teraz sa uz zenit nemieni.Proste mam pocit,ze chyba nie je len na mne.Ked sa s nim chcem o tom rozpravat,tak povie,ze som v kuse nespokojna,ze je to moja vina.No neviem,mozno by nam pauza prospela.Ale ja sa toho strasne bojim.Bojim sa,ze s nim nebudem,ze o neho pridem. Ako naschval prisiel do toho ten kolega. Za tie 4 roky sa mi nestalo,ze by sa niekto o mna tak trpezlivo zaujimal ako on. Jednoducho ked som niekomu povedala, ze mam priatela, tak ma nechal na pokoji. Tento to nevzdava, lubi ma. Co nie je dobre,lebo mi vobec moju situaciu nezlahcuje.

bambulicka

Kate, vobec ta neodsudzujem, ved ty si nesla nikoho hladat, aby si podviedla priatela. Proste niekde inde dostavas to, co ti chyba doma. Poznam to. Clovek nechce zradit a je z toho zmateny, lebo vsetko pekne chces prezit s tym, koho poznas a milujes. Lenze to je tak, ked laska, neha chyba doma, vztah ochladne. On tu svoju nehu zacal investovat do tej dievciny na telefone < ako si pisala>, nemusel sa s nou vyspat, ale zamilovat sa mohol. Preto ta lahostajnost k tebe. Ty nemusis mat vobec ziadne vycitky. Pockaj, ako sa to bude vyvijat, ci sa priatel zmeni, ci bude nadalej k tebe chladny a potom sa podla toho zariadis, aj ked styri roky, to je uz nejake to citove puto.