Problémy s jazykom

fiha

to az tak? ze sa slepe crevo odrazilo na jazyku?
mne sa na jazyku zvyknu robyt take flaky-cervensie mapky-ako keby sa jazyk,teda jeho povlak supal v takych mensich ploskach ktore sa potom rozsiruju,obcas aj splynu, proste cast miest na jazyku sa zosupe ten povlak a potom je zas nejaky cas normalny a potom sa mi to robi opat a neviem preco??? mal to dakto uz?co to je, z coho? slepe crevo uz roky nemam. stipe to len obcas aj to velmi mierne,niekedy vobec...

katica

hm... bielky povlak, a cervene bodky, ja som to mala skoro pol roka, potom mi zistile zapal slepeheo creva, a teraz som 6 tyzdnov po operacii. Primar v nemocnici povedal, ze na jazyku je vidit, ked ma clovek zapal v tele, daj si vysetrit krv. aby nebolo horsie. teraz mam zase krasny jazyk :)

agina

Mozno sa na teba chysta nejaka choroba...hned na zaciatku by si to mal zlikvidovat.Kup si v lekarni kvapky Australian tea tree oil, daj par kvapiek do pohara a 3x denne vyplachuj usta a kloktaj hrdlo.Popritom si vycisti zuby, vydrhni jazyk zubnou kefkou a nasledne kefku preplachni vriacou vodou, aby sa ti bakterie znovu nenavazali do ust. Pi salviovy caj.