Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

julius

myslím si,že problém nohy do O alebo X by sa mohol dať riesiť iba v rannom detsve,pretože sa jedná o vybočenie pätovej kosti smerom do vnutra alebo von

Martin_242

Mal som jednu priateľku a predstavte si, za celý ten vyše rok, čo sme boli spolu som si naozaj nevšimol, že mala veľmi krivé nohy tiež do O.
Minisukne tiež nosila, zbadal som to až keď sme sa rozišli, po čase som ju videl v meste, no musel ma na to upozorniť kolega.
Mne sa páčila, aká bola, vôbec som si to neuvedomoval ako niečo divné alebo škaredé.
Naozaj sa trápite zbytočne, málo kto má dokonalé rovné, dlhé či súmerné nohy a aj tak sa vašim priateľom páčite, aké ste.

Martin_242

Ľudia, tvarovať kosti sa nedá.
Sval tiež nevytvaruješ, pretože jeho tvar a umiestnenie je geneticky daný, dá sa zmeniť len jeho objem.

mimi000

chcem nosit mini sukne, aj si sem tam vezmem, ale ked pridem do skoly alebo idem po meste, stracam sebavedomie a myslim si ze kazdy si vsimne moje nohy, ktore su podla mna krive a je medzi nimi medzera... ale chcem nosit sukne!!! neviem ako to vyriesit!

00001

babenky moje, ja to tiež poznám. Od detstva mám z toho komplexy, nohy do O, css. Ale už som si na to zvykla, teda aspoň myslím. Občas ma to síce naštve lebo dosť blbo sa kupujú nohavice, takže mám rada voľnejší strih. Ale môj priateľ hovorí že sa mu páčim taká aká som a že vôbec nemám pre neho krivučké nohy. Takže sa cítim pri ňom lepšie, a keď niekto bude hovoriť niečo iné, tak nech sa ide bodnúť.