Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

mimi000

no moja sesternica ma resp. mala presne take iste nohy ako ja...ale teraz pribrala a je sice trochu plnsia ale tak pekne a nohy ma uz rovne
a totiz ja pribrat nemozem....to je moj problem, cize som chuda s krivymi nohami a o to clovek este chudsie vyzera

kyblik

tragedy presne :) najlepsie je ked si clovek vie spravit srandu aj zo seba:) a tak to naplno vyuzivam :))

mimi000, tak ti poviem:) vecsina z ludi ma rovne nohy cize to uz ludia beru ako nieco fadne a teraz ked sa zjavi niekde nejaka krivulka tak vsetci len zavidia pretoze to je nieco ojedinele;)
napriklad :)))))

tragedy

no ja mam nohy do X a je to celkom vtipne ked mam suknu ale tak svet sa pre to nezruti:D a nemam ich len trochu krive, ale fakt ze dost, aj to vidno, ale tak co:D aspon sa mam na com smiat:D ale ze by som si preto v lete neobliekla suknu to nie...sice ticho zavidim kockam s krasnymi stihlimi a rovnymi nohami ale tak co:D ja mam krive klatiky ale kazdy mi vravi ze mi sukna pristane:D su dolezitejsie veci ako nohy:D ludom ide o to ako sa s tebou citia, nie ako vyzeras..:P teda aspon myslim:D
a cvicenie je marna snaha...to nezalezi od cvicenia, mas tak tvarovanu kostru, s tym uz nic nenarobis ale trapit sa pre to urcite nemusis...:))

[zruseny12]

no ja si myslim,ze ked su raz nohy do -o -tak sa nic neda robit,lebo to uz tak kosti idu do o,a tazko kosti vyformujes cvicenim..

kyblik

kolko mas rokov? no ale verim ze mozes byt z toho sklamana ale asi s tym nic nenarobime:) vies mne sa nahodou pacia krive nohy, resp uz som sa naucila ze to je pekne inak by som mala komplexy aj z toho a uz ich je ajtak dost:))

kyblik

ja mam tiez nohy do O a neviem ci sa s tym da vobec nieco robit:)) a co s tym robim ja? srandu zo seba akurat :)))