oplati sa mi antikoncepcia?

Príspevok v téme: oplati sa mi antikoncepcia?
lilaaa

S priatelom sme zacali spolu spavat minuly tyzden. Zatial to bolo len dva krat a to s kondomom ale zacala som rozmyslat aj o HAK.Lenze neviemm ci sa mi to oplati,ked mame moznost spolu spat tak raz maximalne dvakrat za tyzden.A este k tomu ked chcem nejaku kvalitnu,tak dat za nu 500sk na mesiac sa mi zda moc.Tak prosim poradte.Co mam teda robit?

gater

Dievca je skromne... Co ak aj financne na tom stoji nie velmi dobre? Za dobru ,gumu " da 60Sk a ma po starostiach j

jaja

ja som mala aj lacnú (500 sk/ 3 mes.) aj drahú (1000 sk) a nežiadúce učinky som mala horšie pri tej drahej!!! teda tie isté aj navyše. je to individuálne... lepšie žiadna!

afka

podla mna ak uz chces tak poriadnu,ja neberem ale rozmyslam nad tym ale pocula som uz ze baby kt. mali tie "lacnejsie",tak od tooh velmi pribrali a tak. ak ja budem uzivat tak urcite za to dam viac....

nicoleta

ahoj no ako sa povedalo kazdej sadne nieco ine... a nemusis mat drahuu ved ja beriem novinette a ta nie je draha na 3 mesiace asi 600 tak a mozes si to kupovat po mesiaci co je aasi 220sk... a je to nova z nizkymi hormonmy... tak sa vyber k lekarovy a antika sa ti oplati ak mas problemi s pletou tak ju budes mat krasnu a tak nemusis sa bat neplan. tehotenstva pa

floral

caute...mam doma zopar baleni Yadine(myslim) mala som ju predpisanu na pol roka, ale neberiem ju. ak ju niekto chce, tak vam ju zaslem zadara (postou)

angeles

hehh to je otazka...ja tiez sa milujem s priatelom max 1,2 x do tyzdna...a beriem anti... a hlavne neda sa povedat ktora anti je "kvalitna" lebo kazdej žene pasuje neaka ina...neviem ja ani nepoznam anti ktora stoji 500,-, tiez nezarabam ale chranit sa je pre mna prvorade...uz zvaz ako chces a ci chces riskovat

katka123456789

ahoj, ja beriem yadine, to je taka od ktorej sa nepribera. beriem ju zatial mesiac ale praveze som este 2kg schudla a nemam ziadne vedlajsie ucinky, stoji 1200 sk, ale oplati sa ved si vypocitaj ze ta do stoji asi 400 sk na mesiac a to je na den asi 15 sk, tak si odloz do pokladnicky :) my s priatelom to platime spolu, tak ak pojdete na poli tak si odloz za tyzden 50sk a vidis ze to je akoby nic :P

marisssa

ja tiez uzivam hak na zlepsenie pleti-najprv Diane35(1200sk) a teraz Chloe(700sk)-ucinok ten isty,na tri mesiace, nepribrala som ani kilo a som spokojna..