Urologia

malaanka

ivan112
koľko máš rokov?Poznám viac žien urologičiek v KE a dobrých. Jedna z nich je pediatrička,preto sa pýtam na vek.
ankasamko@gmail.com,napíš mi na mail

caleb_09

mam problém, že keď mi stojí penis, tak nemám predkožku dole zo žaluďa. Keď sa ju pokúsim dať dole ručne, tak to bolí a už sa mi aj stalo že mi praskla trocha koža. Prosím o poradenie...

karioll

na zvacsenie penisu nic relevantne neexistuje,len zdravo zit,aby boli v ok cievy v penise.priemerna dlzka bielych europanov je 15 cm.na oplodnenie staci 6 cm.zenska vagina je najviac citliva v prvej tretine,cize o dlzku vobec nejde.
varikokela je geneticky podmienene ochorenie steny zil.cize varikokela,hemeroidy,krcove zily,varixy v pazeraku a na peceni je to iste ochorenie.zdravy zivotny styl je zaklad.treba chodit na kontroly k urologovi,lebo pri varikokele sa prehrieva semenik a muz je potom neplodny.urcite by som dostatocne dlho nosil ten suspenzor co ti dali po operacii

ivan strapko

chcel by som sa opýtať nejakého lekára či existujú nejaké voľne dostupné lieky v lekárni na zväčšenie penisu. blbé ale zaujíma ma to osobne. dakujem a seriozny prístup.