BEZ SEXU

Príspevok v téme: BEZ SEXU
sabrina

S pritelom chodim uz 7 mesiacov. Obaja este studujeme na vysokej skole tak sme sa rozhodli, ze obmedzime sex, alebo lepsie povedane tak skoro sex nebude. Nechcem brat antikoncepciu a na kondomy sa 100% spolahnut neda. Co by ste robili? A vydrzali by ste vobec? My sme bez sexu zatial 2 mesiace.

sabrina

7 mesiacov tak oficialne ale dokopy asi 8 mesiacov... Normalne rozmyslam, ci si nepisem s kamaratkou... Ale ty nebudes z vychodu, alebo ano? A priatela ma v Irsku alebo GB uz neviem.

lucka

no tak on odisiel niekedy v jnuari minuly rok, a dali sme sa dokopy niekedy v aprili a prvy sex? v juli az, ale tak ono to je ine ak ste v kuse spolu a ked ste daleko od seba, ako dlho ste spolu?

lucka

neviem, ci plany abo nplany, rada buudem tak ci onak, len neviem ako dalej s taletkami to ma stve..., a asbtinenciu uplnu nemozem, to sa neda ))

sabrina

Tak potom daj vediet, ze ako to dopadlo. Ale podla mna to bude plany poplach. Skus abstinenciu :) zartujem, ved sa dost malo vidite.

lucka

no ziadna ochrana nie je 100% iba ak abstinencia, tak netusim, fakt neviem, cas ukaze, tabltky som brala poctivo, mala pravdepodobnost ze by som bola,ale takto mi menstruacia este nemeskala