......Nebojíte sa, že mu nebudete chutiť?.......

Príspevok v téme: ......Nebojíte sa, že mu nebudete chutiť?.......
janka 19

Keď vám priateľ prvý krát robil orál /cumuling/ nebáli ste sa, že mu to nebude "voňnať chutiť"? Ja keď si predstavím čo všetko z baby vyteká krámy a tak mu to nechcem dovoliť a keby aj tak by som bola stresovanám že či je to tam všetko OK aj na priek tomu že som sa umyla... Ako ste na tom boli zo začiatku? Aký ste mali pocit vedeli ste sa uvolniť, a keď ste sa neuvolnili páčil sa vám taký orál ?

bubynka

myslim ze oralny sex je super, mame ho vzdy pri kazdom pohlavnom styku a nikdy sa nebojim zeby som partnerovi nechutila. ak dodrziavas spravnku hygienu tak sa nemas coho bat. ak by si vsak mala obavy tak pouzivaj mydlo na intimnu hygienu alebo dneska už mozno dostat aj obrusky na intimnu hygienu. budes mu nielen chutit ale aj vonat :)

márty-tigra

Hele a co třeba naopak?.. já třeba vím, že když si kluk veme před orálem třeba čokoládu, tak má pak "chutný" sladký semeno, alespoň u mě to tak funguje, je ale taky fakt, že já čokoládu jím skoro nak ila ;-)) tak by mě zajímal zda to funguje i naopak... ;-))

ZyxerkA

neviem, ci sa mi to uz zda, ale tato tema tu uz je, uplne rovnaka s rovnakym textom, dokonca sa mi mari ze ju zalozil uplne rovnaky clovek....

q. :)

Ahoj, moj priatel to sam chcel a podla mna je to uzasne,nemaj stresy,ze sa nieco stane, ze mu nebudes chutit...proste sa uvolni a dovol mu, aby Ta preskumal;)