Orange,O2,T-mobile?

ewinka

T- mobile je hrozný... :( aj teraz faktura... vyše 30 Eur, a nic som neprevolala.. :( takisto už len čakám, kedy skončí paušál... a prejdem bud k inemu operatorovi alebo si dám kredit... velmi si pochvaluju O2, no ale ako tu čítam... :((( Všade dačo.. :(

AlgunO

Môj paušál je 200 min. a 100 sms za cenu 23 EUR. Napriek tomu, že neprevolám a nepreesmskujem platím od 38 do 43 EUR. Dnes mi prišla faktúra vo výške 60,- EUR. Keď mi skončí paušál u spoločnosti T-mobile(teraz už Telekom), okamžite prejdem na kredit, žiadny paušál, žiadne faktúry, žiadne poplatky, žiadne okrádanie!!! Za čo toľko platím?! Na to sa pôjdem budúci týždeň opýtať do Telekomu, požiadam o výpis a o vysvetlenie. Ale nečakám žiaden zázrak, taká je realita. Buď budeme hlúpy a necháme sa okrádať, alebo zmúdrieme a začneme konať, aby sme pochopili, čo v skutočnosti život je. KTO MÁ PODOBNÝ PROBLÉM AKO JA? ĎAKUJEM.

eulo

ja mam t-mobile a o2 a som spokojny. aspon zatial.
majka_: majka, neviem co by vyriesili policajti, ked ti niekto volal z madarska. asi to iste, co ta pani v orange-i. nemyslim si, ze by reagovala az tak prehnane, aj ked mohla byt aj trochu slusnejsia a normalne ti povedat, ze sa s tym neda nic urobit.

lea123

no ja som pocula o tomto tiez, jeden znamy sa tiez stazoval ze mu za mesiac odoslalo okolo 100 mms a on si bol vedomy takych 10 a dokonca ked si to pozeral na telefone tak sa odosielali v noci ked spal (namesacny samozrejme nebol)

biela mačka

Ja ešte pôjde, ale mala som pred sebou štátnice z angliny, tak nebol čas.... a ani sa mi v Orangi neospravedlnili!!!

sedmikraska

biela macka, tak to su fakt dobri hajzli. Mne to raz urobil mobil, poslal moj nakupny zoznam, co som si urobila na jedno cislo asi 170x, poslal by aj viac, ale nemala som tolko kreditu, no bolo to v Cechach v Oskare a ten mobil nebol ani od nich a dokonca aj v pocitaci zistili, ze chyba je v mobile a vsetok kredit mi s ospravedlnenim vratili. V oskare, terajsom Vodafone je uzasny pristum. mali by si zneho brat ostatny operatori priklad

biela mačka

Orange su hnusni hajzli!!!!! Z telefonu, ktory som mimochodom mala z ich predajne, mi jeden krasny augustovy den odisla na to iste telefonne cislo do t.mobilu ta ista mms 17 krat a keby som nevybrala a nedala naspat bateku, tak by mms odisla omnoho viac raz. V servise aj zistili chybu v telefone, napriek tomu som musela zaplatit za odoslanie tychto mms. Ti jebnuti curaci si takto zarabaju na svoje skurvene milionove reklamy!!!