ako spevnit brucho

Príspevok v téme: ako spevnit brucho
floola

chcela by som sa opitat ci si mozem vypracovat brusko tak do juna aak budem kazdy den cvicit obvod pasu mam 78-79cm a v bokoch 80 ale ja si chem vypracovat uplne ploche brucho ak ano viete poradit nejake dobre cviky plssss ked zatiahnem brucho tak mam takych 73 a vtedy to vyzera tak akurat sexi:}}} a chudnut uz velmi nechcem len si vypracovat postavu da sa to do leta??????

henky

skúste mi poradit.. :) mám vypracovane brusko po bruskom tuku, no neviem ani za nič spravit aby ten tuk bud zmizol alebo aby stvrdol aby mi bolo vydno tehličky,... alebo ako by som sa mal stravovať?
dajt mi dajaky program na stravovanie...
odpíste mi prosim na e-mail: maros.hradisky@gmail.com

mirax

xixiii to ako si dokazala tak vela schudnut poradis mi prosim aj ja by som to chcela..... :-) na spevnenie si davaj kocky ladu na brusko :-)

xixiiii

mam11 schudla som 7 kil a chcela by som si spevnit brucoooo stale cvicim brusakyyy ale zatial nicc:(((( ale chlapci ma chcuuu leboo som chudaaa

otybaci

ahoj. mám 12 rokov a veľmi by som chcel mať tehličky na bruchu. cvičím každý deň 60 brušákov ale prešiel som a v troch sériách na tažších 20.už neaku tú "chvíľu" cvičím. mám asi 63 kg.neviete niekdo za aký čas možem očakávať výsledky a ako to čo najlepšie dosiahnuť?.ak sa dá tak čo najmenej dieta ale cvičenie može byť.rád by som to do dvoch, troch týždňov stihol. za každú odpoveď úprimne Ďakujem.

TrainingBoy

och, to tu mame zase odbornikov :)) ...
viktor, ako dlho cvicis? lebo tvoje rady nikomu nepomozu. Ak cvicis tak musis jest, telo sa potrebuje zregenerovat. Protein neznamena ze mozes polavit z treningu, znamena to ze telu dodas co potrebuje, ak mas dobru stravu tak ani ten nepotrebujes. Svaly same od proteinu neporastu. 100 brusakov je zbytocne vela, pokial nie si nejaky pokrocili bodybuilder, ktoremu uz klasicke cvicenie nepomaha.
sasco nikto ti nepovie za kolko dni, nevieme kolko cvikov robis, aku mas stravu, aku mas vahu a percento tuku...

viktor001912

ja necvicim len brusaky lebo nechcem mat len brucho dobre. Cvicim proste vsetko.To jak by vyzeralo brucho vypracovane a ruky take palicky nevypracovane.A kdo nechce sa namahat moc tak staci si kupit nejake proteiny ale je to celkom drahe ale ucinok maju.

viktor001912

caute zase dnes som trochu zmenil trening. Sestra cvicieva pilates, tak som si povedal ze to skusim aj ja. Po pol hodine som funal jak kon od bolesti vobec som uz nevladal a cviky vyzerali celkom lahko teraz mam taku svalovicu na celom tele ze nemozem cvicit ten dalsi den proste cele telo cvicilo.Takto kebyze cvicievam mesiac tak moje brucho by sa asi dost zmenilo .
Ale hovorim tim ktory chcu prvy krat cvicit pilates necvicte ho moc dlho lebo ta svalovica je strastna.Som si myslel ze telo je uz zvyknute na cvicenie ale nebolo:)

BBenita

Jednoznacne nerobte len brusaky, ktrore ludia vacsinou aj tak robia techicky nespravne a viac sa namaha chrbtica ako brusne svalstvo... sval si na rovnaku zataz kazdy den zvykne a bude to brat ako normalnu vec... cviky treba menit, normalne brusaky, skracovacky, dvihanie noh atd. na internete je ich neurekom....
Nam telocvikar kedysi davno tiez vysvetloval, ze brusne svaly su take porvory, radsej cvicit 20 brusakov kazdy den ako 200 raz za tyzden....
Cize cvicit pravidelne a rozne cviky na rozne casti brusneho svalstva... + aerobne svicenie....

viktor001912

caute, tak isto ako väčšina z vas cvičím na brucho a snažím sa udržiavať svoju životospravu. patrim medzi ludi ktorí moc toho nezjedia -nejedavam ranajky niekedy si dam ranajky a uz nic v dni nejem proste jem strastne malo cez den stale mi skrka v bruchu ale mne to nevadi (pitny režim zásadne dodržujem) chcem sa spytat či mi to neubliži . brucho poslujem takto: najprv 2 km beh, 100 brušákov-nerobím ich tou vašou technikou robim ich na fit-lopte kde sa mi chrbet prehne viac ako 180° ked urobim 100 tak ma strastne boli brucho a hned urobim cvik na uvolnenie ponatahujem atd. myslite si ze torobim dobre?