cervene flaky na zaludi :(

Príspevok v téme: cervene flaky na zaludi :(
chalan+

zdravim vas, DUFAM,ze mi niekto pomoze,teda odpise...
nikdy som nic take nemal na zaludi, ziadne vyrazky proste nic. v marci tohto roku som zacal prvy krat sexovat a sexujem doteraz...ale.. od toho asi druheho-tretieho sexu som zbadal na mojom vtaciku , teda konkretne na zaludi take cervene fliacky,teda bodky uplne malinke asi 1mm velke, som myslel ze to je novym mydlom olivovym,ale uz ho nepouzivam a nesak sa mi to dost vyhadzalo, samo nechapem preco.je to cosi vazneho? :((

kvichtik

ahojte.mam taky problem..na zaludi sa mi obiavili take cervene fliacky vo velkosti asi 1-2mm a na povrchu su leskle..nestipe to ani na to nesvrbi..mam to uz asi 2tyzdne a mam 2,5roka priatelku kondom nepouzivam tak asi alergia to nemoze byt a nemam ani kedy behnut urologovi ci koznej bo som na tyznovkach a nemozem si dovolit vynehat ani den...ak mozete tak poradte co stym ...vopred dakujem

ctiby

Je too higiene cisti ho po kazdom sexe a
taktiez si kukaj aky kondom pouzijes moze to byt aj alergia. namacaj si ho v harmancekovej vode. alebo CANESTEN vlekarni kupis.

grafik-adobe

Cawko počuj kludne to može byť aj tym že si len podraždil pokožku žaluďa ... nebola dosť mastna ri pohlavnom stiku lepila sa na teba a preto sa ti to tam vyhodilo ale k lekarke chod tak či tak

miso

Bracho. Som mal tiez take a bola to nejaka bakterialno mykoticka pliaga ktoru som si tam nejak zaniesol nehygienou. Jednoducho. Chod ku koznej. Zoberie ster, posle do labaku, ona ti da krem pripadne antibiotika. U mna to nebolo nic vazne. Pipik mam jak zo zamatu znova. Zober odvahu a chod tam. Taketo pripady tam maju bezne.