Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex

Príspevok v téme: Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex
jujuj

Tak zacnem....proste xalan ma nevie spravit,,,tak som sa skusala sama, lebo sama viem co ma najviac zvrusuje atd. Mno skusila som sprchu, najprv som citila dobre vzrusenie,,klitoris sa mi poriadne zvacsil a o xvilu prislo neco uzasne,,jujuj...taky pocit ze ako keby mi isiel prasknut klitoris,,,mno take riadne bitie..ale kedze by to bol orgazmus tak by mal pretrvavat aj kebyze odsuniem sprchu na bok,,,mno a ked som ju odsunula tak nic...len ked liala na klitoris...mno a kedze hovorite ze to urcite budem vediet ci to je orgazmus,,,tak vam poviem ze ja vobec neviem...mno a potom som cela pokracovat dalej,,,ale klitoris bol taky scitliveny ze som nemohla pokracovat,,pri dotyku sa mi roztriasli nohy,,a nevem ci to je spravne...a prestne to iste aj ked som sa robila rukou a tak...poradte plosim,,,co je to so mnou?? je to normal ci?

sevendeys

ja by som sa chcela spýtat jednu vec ze ked sa robim robim a zrazu to pride zrazu mi klitoris tak scitlivie ze nemozem pokracovat bojim sa pokracovat :( neviem co by sa stalo :(

mobilicka

keďže som doposiaľ sexuálne nežila a priateľ je môj prvý.... s orgazmami nemám problém od samého začiatku... ale vždy som mala taký blbý pocit, že čo keď nebudem mať.... ja už 2 roky "cvičím" každý deň cviky na panvové svalstvo... možno je to tým. to je pravda, že keď len raz do mesiaca nedosiahnem orgazmus... tak sa to ľahšie vraví, ako po dvoch rokoch ... ale určite by som nikdy neklamala

cezia

pre mobilicka
mas stastie ze ani nevies co znamena nemat orgazmus, takze to s tou uprimnostou nie je taky problem. Asi sa ti tazko predstavi ze nemas orgazmus dva roky sexualneho zivota. Ja osobne nepredstieram orgazmus, ale je fakt ze sex bez toho po takom dlhom case nie je ktovieco. Chyba mi s partnerovej strany viac fantazie a nehy. Aj ked sa o daco pokusim tak to skonci pri starom....skoda

mobilicka

tak to je riadny egoista.... ja nemám problém povedať svojmu drahému, že som nedosiahla... veď to vie a nič by som nikdy nepredstierala... a keď náhodou, že nie je, čo je síce málokedy, tak mu poviem, že aj tak som rada a bolo to krásne... a jednoducho je to ok....

bizmutka

ono ja sa s nim na tuto temu bavim , my sme k sebe vzdy otvoreny a priamy, ale ked on proste za kazdu cenu chce aby so mto mala najprv ja ale ked to nejde a nejde a nejde - no a proste on ja zakazdym smutny a smutny a smutn, nehovorim ze som to robila aj predtym nie, chcela som to dosiahnut, no po kazdom sklamani nasledovalo, ach booooze - co dalej... a nervy a hadka ze co je so mnou...

banan

ale je mi vas luto. nemat cely zivot orgazmus a vzdy predstierat, to je na hovno. Ale aspon budte uprimne od zaciatku. Predstiernim nic neporiesite, ak vas nencha partner teraz, tak neskor z nudy ho nechate VY!!!

banan

no tak ja v tom mam jasno. od kedy som zistil ze ma byvala takto oklamala, tak uz neverim ani tej terajsej, a vzdy ked sa "akoze" spravi tak jej poviem: " hej milacik, jasne, hlavne ze sa ti to paci, predstierat to nemusis!" Prvy krat sa skoro urazila, ale potom to priznala a vsetko v pohode, odvtedy ( a vlastne ani dovtedy) som zenu nevidel mat orgazmus, lebo si teraz myslim ze vsetky to predstieraju. Aj tak sa to neda rozpoznat. Takze pohoda.

inžinierka

presne tak aj "v posteli" nemala by chýbať komunikácia.Ak sa nebudete rozprávať aj na tu tému, ver tomu, že po čase ťa prestane baviť predstieranie orgazmu.