Som hrozna osoba

Príspevok v téme: Som hrozna osoba
petuska55

ahojte. mam sotva 15 rokov, som jedinacik a trpim sice slabymi, ale castymi depresiami. som uplne hrozny clovek, nenavidim sa, nenavidim vsetko co robim... mozno sa pytate, preco som povedala ze som jedinacik... ide o to ze moja mama ked som mala 9 rokov este raz cakala dieta, ale potratila. no a mama mojej najkamosky je uz po treti krat tehotna.
dobre, ja viem co si myslite. ze som krava a pod., ale verte mi, to si aj ja myslim. ide o to, ze viete aky zachvat placu som dostala ked mi to oznamila (ta kamoska, ze jej mama je tehotna)?
lenze to nie je ten problem. ide o to, ze som VADNA. skutocne. neviem to inak nazvat. stale sa nad niecim suzujem, trapim, bojim sa, strasne sa mi potia ruky a to PERMANENTNE neviem relaxovat, mam chorobny strach uz aj ist von s chalanom pretoze mam komplexy (mam 168 cm a 53 kg) - z toho aka som, ze ked ten chalan skutocne zisti s cim v sukromu bojujem ze ma nebude chciet... som priserne ziarliva, ziarlim na kazdu kamosku
CHCEM SA polepsit. ale ako, aby som nemusela brat lieky? ((beriem prave roaccutane, takze sa neda brat aj ine naraz))

BeDelicious

Mila Petka,nikto si nemysli ze si krava.Nie si jedina,ktora trpi depresiami.Ja nimi tiez trpim dost casto a sama si neviem vysvetlit preco.Trapi ta,ze si jedinacik.Aj ja som jedinacik a tiez som to brala velmi tazko.Kamarati ci uz spoluziaci mali vsetci surodenca a ja som nemala.Nemala som sa s kym hrat,porozpravat.Moja mamina nastastie nepotratila,ale problem bol v tom,ze ona uz nechcela mat dalsie dieta.Toto som ja dost tazko brala.Skus sa porozpravat s maminou o tom,ci sa nepokusi o dalsie dietatko.Viem ze je velmi tazke dostat sa zo straty dietata,ale pokusit sa o to znova by bolo dobrym riesenim.Netraba vesat hlavu a byt len trpezlivy.Este co sa tyka tvojho problemu suzovania a strachu,ak si uz vazne nevies dat rady,radila by som ti zajst za psychologom.Ist za psychologom nie je hanba,je to prave pomoc.I ja som u neho par krat bola.Aspon sa vyrozpravat.Pretoze je to lepsie ako dusit to v sebe.Hlavne neobvinuj seba.Ty za nic nemozes.Tak hore hlavu.Drzim palce.

keep smiling

Ahoj Peti, citala som tvoj prispevok a chcela by som ti povedat, ze to co zazivas ma mrzi a je to asi tazke, ale pocuj teraz by si mala byt oporou svojej mamke, lebo podla mna jej je asi viac luto ze nema dalsie deti a dvom by sa vam to zvladalo lahsie... to ze ziarlis na kamosky to vela dievcat len to nepovedia nahlas..dievcata su uz take... skus ale to brat inac, pozeraj na svoje kamosky a to v com sa ti pacia sa snaz sa zdokonalovat..bola si stvorena taka aka si a taka si krasna si jedinecna a niktora uz nie je ako ty..mozno vela dievcat zavidi aj tebe a ty to ani netusis..kasli na komplexy vsetci s nimi bojujeme a vsetci ich mame aj ked to na niektorych ludoch nevidno. Mozes mi verit ze nikto nie je taky sebavedomy ako vyzera...a co sa tyka chalanov..mas 15 rokov a este ich stretnes do bludu i kus:) a mozes mi verit ze jeden z nich bude urcite ten pravy a bude ta lubit taku aka si, len bud trpezliva..ak o teba niekto bude stat bude chciet vediet o tebe vsetko a mozno ti pomoze aj v tom co prezivas..a aj ked mu povies vsetko na rovinu a uvidis ze aj tak pri tebe bude stat budes vediet ze si nasla spravne ale to ti uz povie tvoje srdiecko:)..nehladaj, laska si ta najde sama a ja verim ze ti to pomoze.Verim ze to nemas lahke ale dospievas a je jasne ze si citliva.to nikto nemoze vycitat.bud trpezliva stoj pri svojej mamke, ktora ta urcite velmi potrebuje a z kamosiek si ber priklad v tom com sa ti pacia..jedna sa stale usmieva a posobi to dobre na ludi, tak sa usmievaj aj ty..proste je spustu veci na inych ludi z ktorych si mozeme brat priklad a hlavne nezabudni na jednu vec, taka aka si taka mas byt a raz to niekto oceni a pamataj ze taka aka si, si jedinecna a teda nenahraditelna..drz sa