ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe

Príspevok v téme: ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe
ggggg

prosim vas potrebujem schdnut do mesiaca min 5kg... aj viac,ale ako? drzim 13dnovku,tri dni mi vaha nesla vobec dole,dnessomsa prejedla zo zufalstva.. mne je jedno ja aj jest nebudem len nech schudnem.... schudnem aj ked budem napr jest len 3bit nic ine? ci ako to mam dat co najrychlejsie dole? kazdy den aj cvicim na steperry min 20 min a jedine co tak mi narastli stehna.. pomoc :(

aduliena

Jedz normálne najmenej 3x denne, obmedz sladkosti, pridaj pohyb a skús nejesť po 18-tej hodine. Za týždeň by si mala mať menej o 1 až 2kg, takže za mesiac by si tých 5 kíl mohla schudnúť. Ja keď som nejedla po 17-18.hodine, schudla som 3kg...

tamarka

je to tu popisane v mnohyyyych temach....
stepper je posilnovacie zariadenie, takze ti narastli svaly=tazke bunky..vies o tom, ze svalove bunky su 10krat tazsie ako tukove? preto sa ti ZDA ze si pribrala..ale to iba na vahe, inak si to premenila na tuky a to je dobre... schudnes tak, ze sa budes venovat kardio cvicenia-beh, korcule, aerobik a tak....je toho kopa a je na tebe, co ta bavi a comu das prednost...
co sa tyka stravy-jest 5krat denne male porcie a poriadne ich prezuvat...neprejedat sa, vylucit sladkosti-ale nie uplne...raz za tyzden jedna 3bitka ta nezabije...a pit veela vody....min.2litre denne
keby si zhodila 5kil naraz, hned by sa ti vratili spat...takto ti to aj vydrzi, takze toto ti naozaj odporucam.. mliecna je kravina...neviem ako by som ti este poradila....ale drzim ti palce

ggggg

[roste to potrebuejm idem na dovolenku a chcem sa aj vyzliect... ale ja som myslela cisto len 3bit alebo cisto len syr,alebo jajicka... alebo zemiaky... no jdnostranne zameranu dietu

anonym11

preco sces tak strasne schudnuut??? ja o otom moc newem ale ked cviciis musiis vela pit mineraalky a hlavne nejest 3bit:) no a nesmies takisto robit taku vec ako drzat hladovku