píše si s inou

Príspevok v téme: píše si s inou
lochnes

ahojte. s priatelom sme spolu už vyše 5 rokov a asi pred dvoma mesiacmi som zistila, že si esemeskuje s nejakou babou.neboli to len také nevinné smsky. mali trochu sexuálny podtón. povedala som mu ze o tom viem a presviedčal ma že sú to len smsky ze s nou nič nemal a že to uz skoncilo.vôbec neviem načom som lebo stále si predomnou skrýva mobil a vždy znervoznie ked si ho chcem pozriet.a ked sa ho spytam či si s nou este píse tvrdí ze nie. mate s niecim podobným skusenost?

macaverona

no mmojko ale ja vlada lubim a ja som uprimna tak povedala jemu co citim.ale on aj taktaji tak taji nieco sebe ja neviem ako dalej robit mam

lochnes

ahoj macaverona nie on nerobi v nemocnici.no najprv si zisti vsetky okolnosti a vlastne co si pisu ked je to len take kamaratske tak to nieje az take hrozne.ale ked to bude nieco viac tak to ries porozpravaj sa s nim o tom.

ooo

tak klamu ty chlapi oni tvrdia ze to skoncili ale prreco my zeny citime ze to nieje pravda ja som mu povedala chod a prines mi vypis volanych hovorov a budem ti verit on sa vtu chvilu lakol a povedal ze nic nepojde zobrat vraj uz s nikym nevola a nikoho nema neverim a ze mi ho neprinesie nevadi uz mam toho dost najdem si aj ja chlapa ved on si nezasluzi moju vernost

macaverona

inak mojko ja som vladom chodila ale vrchna sestra stanicna kazili nas vztah a to mozno donutilo jeho spravat tak.ja som sanitarka a nemocnici velke intrigi.tvoj frajer nerobi nemocnicy?tam velke intrigi.a vseci staraju do nas.som smutna toho.lebo ja uprimna baba lochnez a ja poradim ked treba.

macaverona

cau moja.jamam problem takym kamosom vladom..tiez mi zda ze niekoho ma cez sms s nou pise a nasla som sa v tom co napisala ty..skus poradit mne tiez mojim prolemom.ako mam riesit.dik mojko

neznama_priatelka

mila lochnes
mala by si konecne nieco s tym urobit, lebo tymto trpis len ty. ja by som bola rada keby si si zacala vazit konecne samu seba a nenechala robit zo seba hlupanu. myslim, ze medzi vami zmizla veskera dovera a len na laske sa vztah zakladat neda.
mila lochnes tvoje okolie ta urcite zboznuje a aj ich isto trapi ta tvoja neistota. vzdy ti oporou a nech urobis akykolvek krok vzdy budu pri tebe
S láskou priateľka

utopia

Samozrejme že tam o niečo ide,alebo s ňou má vzťah,alebo s ňou sem tam zahne,alebo to ešte len chce urobiť. Ziadny chlap nebude predsa vypisovať smsky žene ktorá ho nezaujíma. Otvor oči a ruky od neho preč.

dagmara

no lochness cely tento problem je podla mna zbytocne dlho otvoreny a pride mi, ze sa vobec neriesi a ty ostavas len v neistote..to by potrebovalo radikalnu zmenu..bud alebo..on, podla mna velky hlupak, potrebuje pocitit ze neni nieco viac ako ty aby si toto dovoloval a ty mu nesmies uverit kazde slovo co ti povie na svoju obhajobu..lochness chod do toho!!!a neboj sa..drzim ti palce