Herbalife - potrebujem pomoct

lukysn

Herbalife funguje len vtedy, ked ho uzivate pravidelne a efektivne ;)... mam skusenosti a rozpraval som sa s mnohymi ludmi, ak niekto chce radu tak nech sa paci sem alebo lpvyziva@gmail.com

stenly

Sú ľudia múdri a ešte múdrejší.Tí múdrejší majú negatívne skúsenosti s Herbalife aj keď nikdy nevyskúšali silu produktov.Vy ktorí sa neviete rozhodnúť,dajte na rady tých múdrejších.

stenly

Sú ľudia múdri a ešte múdrejší.Tí múdrejší majú negatívne skúsenosti s Herbalife aj keď nikdy nevyskúšali silu produktov.Vy ktorí sa neviete rozhodnúť,dajte na rady tých múdrejších.

monza

ahoj, evula81, a čo všetko užívaš? Ja mám kokteil a čaj. Za tri týždne je to zatiaľ 2 kg. Mohli by tie kilá ísť aj rýchlejšie.

evula81

Tak problém bude v dávkovaní. Ja som za mesiac dala dolu 4kg a z obvodu pása 6cm. Som nabitá energiou a je hlúposť, že nemôžeš nič iné jesť. Keď zhodíš váhu na toľko koľo potrebuješ, potom si kokteil dávaš už iba raz za deň a keď sem tam spapaś niečo mastnejšie tak si môžeš biť istá, že sa Ti to nenaukladá v tele, pretože ak dodržíš pitný režim, čo je 0,4L na 10kg váhy a budeš mať zdrave raňajky a cez deň ovocie a zeleninku tak máš o potrebné látky postarané a nejaká klobáska alebo pizza Ťa nehodí o zem. Neviem akého máš poradcu, ale behom dvoch týždňou sa Ti už výsledky mali dostaviť.

Bianca1236

ahoj jastericka, nekupuj si to uz je to hovadina. ja som olutovala tych 5000sk co som za to vyhodila pred rokmi. radsej som si mala za furik zeleniny kupit! :D

Mišulka

Aha, a ešte cena ak by sa niekto pýtal. Tak sú to dvoje kvapky, vydržia dva mesiace a stáli ma 30 eur spolu.

Mišulka

Na chudnutie sú jedny veľmi dobré kvapky, dostaneš ich ale iba v centre Alternamedica v Bratislave. Ale ani to ti ich rovno nepredajú, musíš tam ísť na vyšetrenie. Lebo oni ich potom dávajú zarobiť v lekárni podľa toho, čo ti pri tom vyšetrení zistia. Beriem ich teraz štvrtý týždeň, schudla som síce iba tri kilogramy, ale stravujem sa stále rovnako ako predtým, takže žiadne diéty. A čo je pre mňa najdôležitejšie, dobre sa cítim. Predtým keď som niečo skúšala iné mi bolo zle, alebo sa mi točila hlava. Uvidím, ako to bude ďalej, ja som tam išla na odporúčanie jednej maminej priateľky, ktorá pri tom celkom slušne schudla. Tieto kvapky obsahujú aj nejaké vitamíny, je to prírodné a hlavne to neobsahuje žiadne hormóny, čo ja nemôžem kvôli zdravotným problémom. Toto je vlastne už taký liek aj na telo celkove nielen na chudnutie. Už si nemôžem dovoliť také rýchle chudnutie, lebo som si tým dosť v minulosti ublížila.

darkmother

ahojte, herbalife som uzivala cca 4 mesiace - cajik a kokteil, ktory som pila na ranajky a veceru zarobeny vacsinou len s vodou alebo nizkotucnym mliekom. Schudla som vela, zda sa mi ze okolo 6-7 kg, v podstate to ani nebolo nejake vynimocne - vyhoda bola, ze to obsahovalo vyzivne latky.. ale nikto nevydrzi zit na kokteiloch, ja urcite nie, a ked som prestala vsetko som postupne nabrala naspat. takze ano - funguje, ale efekt u mna nebol dlhodoby a nicomu ma to nenaucilo :-/. boli tam ludia co to stale ospevovali, aj ked si myslim, ze ti ziju skor predajom a vahu udrziavaju pohybom a stravou, nie napojmi.

tina2219

áno, ale bolo by dobré pridať aj Fiber, ten sa najviac podiela na čistení( detoxikácii) a na druhý mesiac k tomu pridať rose-ox( antioxidant na čistenie pečene)