PROSIM HELPNITE MI !!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM HELPNITE MI !!!!!!
lodoz

neviem co sa stalo ale od januara tohto roku ma zacala brutalne boliet hlava asi 3 tyzden rozhodol som ze pojdem k lekarke ta ma poslala na ocne neurpg. a kardiolog. no a na kardiologii mi zisitili ze mam vysoky tlak mal som na jeden den holtera tlaky som mal aj naozaj vysoke 163/90 ale aj dobre 123/80 doktorka mi povedala ze mi nasadi LODOZ a ze ho mam uzivat pol roka a potom mam prist na kontolu ... nemoze byt ten vysoky tlak aj z niecoho napr ja ozaj velmi stresujem proste ja neviem ale stresujem a nechem ale nedasa to .... je mozne ze budem mat este niekdy ten tlak normalny ako na moj vek je mi iba 18 a mam taky tlak ako moj dedo co ma 70 :(:(:( poradte mi co mam robit beriem aj MAGNESIUM no mam pocit ze az do smrti budem brat LODOZ :(:(:(

..........

no na tvoj vek mas ozaj trochu vysoky tlak, ze budes mozno brat stale lieky, to je najmensi problem ak budu dobre fungovat tak je to v pohode, nad tym by som sa netrapila. Skor sa zameraj na ten neustaly stres, to moze byt dost dobra pricina vysokeho tlaku. Skus s tym nieco robit a potom uvidis ci to pomohlo.