Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Profertil - ma niekto skusenosti?

Julis

Dobry den
Prosim vas nemam stitnu zlazu bola zhubna tak mi ju vyoperovaly celu.Uz 2roky som po oziaroch jodom 2x a teraz ustalena zdrava bez stitnej na eutyroxe 112 denne
Chcem otehotniet a zistil mi zensky doktor gynekolog z vysledkov z krvi ktore sa robia na funkciu vajicok ze mam nizku hodnotu a neni to ze som uplne neplodna ale mala sanca prirodzenov cestov otehotniet a doporucuje umele oplodnenie.
No
Predpisal mi teraz ako na prebratie vajecnikov clostylbegid tabletky na 2 mesiace za sebu uzit a kupila som si fertilup pre zeny .
Moze sa to konbinovat.
Som zufala 6 mesiac snazenia a nic a partner o umelom ani pocut.
Je tu odbornik na takyto problem stitna nizka hodnota hormonu a problem plodnostov.

vercab

Ahojte neviete mi povedať či Fertilup pre muzov niekomu pomohol upraviť kvalitu spermii? A zlepšil spermiogram?

vercab

Ahojte nevie mi niekto poradiť? Manžel ma malo pohyblivých spermii niečo cim by sa to zlepšilo a zrýchlenie spermii,... aby som otehotnela ....lebo profertil už užíval 3 mesiace a akosi nezabral

RNG

Profertil ako prostriedok na zvysenie tvorby spermii sice obsahuje spravne potravinove doplnky ale v dost malych davkach.
Ale to je len prostriedok pre muza, nie pre zenu, kde treba adresovat najma libido a hladinu hormonu prolaktinu, ktory nedovoli zene otehotniet. Skus na libido adaptogen Dong Quai(angelika cinska, "zensky zen sen") , niekolko gramov, a na prolaktin na znizenie hladiny yam, davka Diosgeninu by mala byt 200 mg denne.
Muzovi moze pomoct aj doplnky pelu, maca, zen sen, vytazky z divokeho ovsa a podobne. A nenosit teplu spodnu bielizen, lebo teplo znizuje produkciu spermii.
Aj celkom maly pocet spermii je este aj tak v milionoch na jeden vyron, takze je hodne aj na zene, nielen muzovi na otehotnenie.

Ivka 1

Vercab ja som ťažkosti s otehotnením nemala. Skôr naopak :) Jasne, až budete vedieť ako výkonné sú manželove spermie, môžete postupovať ďalej. Inak aj menštruačný cyklus sa dá veľmi pekne upraviť prírodnou cestou.
O plodných dňoch pri nepravidelnej menštruácii som našla tento článok:najmama.aktuality.sk , skús prečítať,možno Ti to v niečom pomôže.

vercab

Ivka1 tebe sa podarilo takto otehotniet? No uvidíme či to pomôže zatiaľ ich nejdem kupovať teraz manžel na ísť na spermiogram a uvidíme ču sa niečo zlepšilo. Chcem sa tá opýtať neviem si vypočítat moc dobre plodne dni lebo mám nepravidelnu menstruaciu možno aj preto sa mi nedari otehotniet ked neviem kedy som plodna. Uz som aj užívala duphaston a neupravilo sa mi to .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Profertil - ma niekto skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk