antibiotika vs. hnacky

Ivka 1

Ano aj my používame doma len prírodné antibiotika už viac ako štyri roky. Sú vždy po ruke keď ich potrebujeme a keďže si nemôžeme dovoliť vymeškavanie v práci,dokážeme sa pomerne rýchlo vysporiadať s ochorením.

RNG

Inac je plno prirodnych doplnkov ktore tak isto zabijaju bakterie ako atb ale nie su az tak tvrde na probiotika, napr GSE. Lactobacily totiz znesu ovela vyssie koncentracie GSE ako stafylokoky a streptokoky. Takze je mozne vybit zle bakterie bez znicenia dobrych.

RNG

Pauza medzi probiotikami a antibiotikami musi byt co najvacsia.
Probiotika je najucinnejsie brat tesne pred spankom s jablkom(obsah zivin pre rozmnozenie probiotik, FOS), aby sa mohli celu noc rozmnozovat

Ivka 1

Probiotika sa užívajú hlavne po skončení liečby antibiotikami, lebo zdraviu prospešné baktérie antibiotika zase zabijú. Takže efekt je nulový.

atb

..ja som praveze citala,ze aj pocas brania treba brat probiotika..len ze sa nesmu brat sucasne s ATB,..tak ako vravi usiko.Tusim som to citala na stranke probiofixu...

Ivka 1

Ak sa užívajú ATB, nedoporučuje sa užívať probiotika. Tie je potrebné začať
užívať po skončení užívania antibiotik aby sa obnovila mikroflóra v črevách.
Ak máš odpozorované na aký druh ATB reaguješ hnačkami, upozorni na to lekára. Mal by Ti predpísať iný druh antibiotik.

usiko

ved probiotika si hned lup....najlepsie od RNG, ten ma najlepsie ceny, ak nie tak v lekarni dostat,,,,myslim, ze u nas sa najlepsie vyplati Biopron, je tam 30 tbl. a stoji okolo 240 sk....nie je ich treby dat do chladnicky, su vcelku stale......ale probiotikum si daj 2 az 3 hodiny po antibiotiku....