13 dnova mliecna dieta

anavi2

...nikina...tak aspon viem ze tu niekto je...tak vcerajsok bol priserny a som bola vecer uz hladna...takze prvy den neuspech ale dnes pokracujem tak aspon nieco...a za 5 dni 2,5 kila dole to je dost...nebojis sa jojo???dufam ze aj cvicis...:P...tak ale si ma dost motivovala :)))

nikina

Ahoj Anavi2 tak ja som uz na 5 dni a stale sa drziiiiiim.Mam dole uz 2 a pol kila tak sa tesiiiiiiim.O 10h mam ovocie tak si dam jahodky ale vobec nie som hladna.Da sa to vydrzat.

anavi2

no ahojte...ako sa drzite? ja som vas tu len tak citala...ako ste na tom? drzite ci ste to vzdali? ja som sa dva dni odhodlavala s touto dietou a dnes uz poctivo mliecko nasavam tak uvidime kolko mi to vydrzi, budem rada ak aspon 5 dni...takze hor sa do toho:) a napiste vysledky...

depkava

ja sa neznasam,ja som mala vzdy pevnu volu a teraz?tato zo mna skola spravila,uzlik nervov a depky kazdy den,strasne....aspon ty sa drzis nikina?

depkava

juj nikinka,prave som si urobila krupicu-takze dekpa aj dnes a pekne zajedam,ja som taka krava,mam stresy v skole,ale toto som nikdy nerobila :o(...uz od zajtra mnusiiiiiiiiiiiiiim

nikina

Ahoj Ignazia aj ja som zacala vcera takze teraz mam tiez 2 den.Meriam 165cm,ale vahu mam 79kg.Tak by sme sa mohli povzbudzovat

depkava

ja idem na 9 dnovu dietu-9 dni na vode,stavach a cajoch-prve dni budu tazke,no potom to uz pojde-detox-ten tyzden a pol sa to da vydrzat a nasledky negativne za taky kratky cas nebudu-telu to len prospeje :o)

Ignazia

ahoj...zdravim vas:)
dnes som uspesne zvladla prvy den...zacinam byt trochu hladna, tak si pojdem zrejme lahnut...:):) nemam ani velmi chut na jedlo..chcem byt pekna a to ma nuti nejest... meriam 165 a vazim okolo 60...chcela by som to dat na 50.. uvidime ako sa to podari...som na rok prec z domu, v zahranici.. chcem sa domov vratit pekna..:) zacali ste niektora dnes tiez? ;)