Bodové ohodnotenie pri úraze

passat

AHOJTE MAL SOM V PRACI URAZ A DOKTOR MI NAPISAL DIAGNOZU S13,4 MOZE MI NIEKTO PORADIT KOLKO JE TO BODOU VOPRAD VAM DAKUJEM

feo

mal som pracovny uraz v 1995 v ČR. mal som 2 operacie a marodil som 360dni.prerusenie marodky trvalo asi 5dni a potom som bol PN este asi 200dni. stale mam poskodenie ruky respektive dlani na 50%. ako zistim na kolko bodov mam narok a ci mozem dostat invalidny dochodok. a kde najdem tabulku s bodovym hodnotenim.

pancher

mal som nehodu v septembri minuleho roka chcel by som sa opytat kde by som nasiel na nete bodovanie pacientov lebo sa mi to zda malo co mi dali lekari

ADELINA 1969

Mala som prac. uraz na ruke.PN tvala 86 dní Lekár mi to obodoval na 15 bodov JE to správne Poradí mi niekto Dakujem

minusa

dobry den potrebovala by somaby mi niekto poradil ohladom urazoveho poistenia. v januari sa mi stal uraz uplne prerusenie prednej casti postraneho vazu pred.clenka,podvrtnutie praveho clenkoveho klbu bolo mi to operovane a mala som aj potpunkčny stav po epiduralke.dala som si vystavit urazovu poistnu udalost pan doktor mi hu vypisal ale neuplnu,nemam hu totiž obodovanu.mala som aj rehabilitacie.na konci spravy o uraze mi napisal že vyjadrenie mozne az po uplynuti jedneho roka od urazu co to znamena.prosim vas ci by mi mohol niekto povedat kolko by som mala dostat bodovdakujem