vysadenie HAK

jinty

ahojte! vcera sme si urobili s partnerom test, a vyslo nam to negativne, takze som si vydychla a fest.podla mna Jam, nemusis sa bat, my sme sa milovali viackrat bez ochrany a nie som tehotna.ale uz nebudem riskovat a kto nechce nahodou otehotniet tak to aj radim vsetkym, aj Tebe:))) som taka happy. Tak aj tebe zelam, nech Ti to dopadne tak, ako si to zelas.!!! (uz treba pockat len na kramy, ktore neprichadzaju...a ze tabletky nezaposobia nijake skody-no isteeee):(. majte sa pekne.

jam

baby ale pred zacatim uzivania HAK ste mali menstruaciu pravidelnu alebo ste to zacali brat hlavne kvoli tomu? lebo som sa dozvedela ze zena je akurat najplodnejsia kratko po tom co vysadi HAK....no a mne uz menses meska 4 dni...to sa pred tym nestavalo....len teraz po vysadeni

jinty

No, ja budem mat statnice nabuduci tyzden:).takze som si privyrobila dalsie nervy, preco nie :(...aj moja lekarka chce "vyvolacku", ked dopadne neg test. Ale tie tabletky fakt pomiesaju vsetko!

dadaa

ano, tri mesiace a nechcem ist na vyvolavacku, aby som to nedostala zasa silne na statnice...mne sa tiez doktorka cuduje co si vymyslam, ale je to realita

jinty

ahojte vsetci! mam ten isty problem ako jam. A tie iste priznaky, ako ty dadaa. Mam vysadila som pred mesiacom HAK, ze si necham odpocinut trosku telo a teraz to uz lutujem,lebo som mala nechraneny sex pocas tej doby, aj ked sme skusali vyratat plodne dni..blabla...ale teraz neviem kvoli comu, neprichadzaju mi kramy, uz tyzden meskaju. bolia ma vajecniky, mam busenie srdca a potim sa dost, citim, ako keby to chcelo prist a nic. Ako to tu citam,tak pevne dufam,ze mam take priznaky ako vy a nejde o tehotenstvo, este by som nechcela byt tehotna. gynekologicka mi vravela,ze je to priprdzene, ze kramy neprichadzaju...len ja sa bojim, ze mozem byt tehotna.ale pocula som aj to,ze nemusi byt v prvych mesiacoch ani ovulacia. Tak jam, asi sme v tej istej "kasi" - "nekasi"...aj ja som mala pohlavny styk priblizne 3-4 dni po menzes, a este potom pred "planovanym"prihodom normalnej menstruacie...poradte...dadaa, Tebe to fat meska uz 3 mesiace?

jaja

dadaaa- no vieš moja gynek. sa čudovala, ked som jej vravela že niekoľko mes. od vysadenia hak mám búšenie srdca(to bol než. účinok), ale to je realita, oni nás takto chtiac-či nechtiac oblbujú, okrem toho depresia mi ustúpila (tak že sa objaví, len vo väčšom strese a vypätí) až na 5 mesiac od vysadenia hak. kvasinky ma prenasledujú stále... nie je to sranda takto si dopliesť organizmus- podla mna...

dadaa

jaja, mas pravdu, vidim na sebe...a nik ma nepresvedci ze do par hodin je to ok, tri mesiace bez menzesu , bolest vajcnikov, naliata som, nafuknuta ale citim sa celkovo lepsie, po psychickej stranke urcite....

jam

este som sa chcela opytat ze keby som zase chcela nabehnut na HAK musim cakat do dalsej menstruacie? alebo mozem zacat uz teraz hocikedy? a ako by mi mohla gynekologicka pomoct na vyvolanie mensesu? pomoze aj injekcia v takomto meskani po vysadeni HAK?