vysadenie HAK

jaja

no to môže byť pravda, že do 48 hodín umelé hormony z tela vyprchajú, ale nie "škody" ktoré napáchali za ten čas, čo sme hak brali. telo si muselo zvyknúť na umelý systém, po vysadení si musí zasa obnoviť ten svoj-prirodzený systém a to nejaký ten čas trvá (je to individuálne- niekedy pár týždnov, mesiacov). podla mna gynekologovia nás pletú s tým, že do 48 hodín od vysadenia sa dá všetko do poriadku, ale to podla mna nie je pravda!

machulka006

ovulácia býva zvyčajne 12-18 deň cyklu...rozhodne to ale nieje dobrý nápad , zisťovať, ktorý deň máš ovuláciu, ak nechceš ostať tehotná, ovulácia sa môže dostaviť aj hneď po menzes, je to veľmi individuálne... dva dni po mentruácii je to veľmi málo pravdepodobné, ale hovorím, ja by som to nechcela ešte zisťovať... :)

machulka006

dadaa - hormony síce v tele sú, ale už len tie prirodzené ktoré si telo tvorí, akonáhle vysadíš antikoncepciu do 48 hodín v tvojom tele nieje ani jediný hormon z tabletky... telo si začína tvoriť vlastné. taktiež sa už normálne môže dostaviť ovulácia, často sa aj dostaví, takže s tehotenstvom vôbec nie je problém... je síce fajn že tomu neveríš, ale veď vyskúšaj :):) a uveríš :):)

dadaa

ja som vysadila pred troma mesiacmi a stale nic..len ma strasne boli vajecnik.. je to vraj normalne,,,tehotna by si podla mna nemala byt, hormony su stale v tele, aj ked sa vravi ze mozes byt tehotna, neverim tomu

machulka006

ak si mala nechránený pohlavný styk, tak sa môžeš aj obávať... ale inak je to relatívne bežná vec, pri vysadení antikoncepcie...ale opakujem - ak si mala nchránený pohlavný styk, skutočne je dôvod na premýšľanie, čo s prípadným tehotenstvom