maturita:(

Príspevok v téme: maturita:(
eva568

ahojte viem ze to zo zravim uplne nesuvisi. no ak sa najde niekto kto mi poradi.mam taky prolem ze o nejakch 10 dni maturujem a viem dokopy 5 tem z 90. proste ja sa do toho ucenia vobec nemozem dostat robim kadeco ine aby som sa neucila. nemoze sa sustredit. a prosim vas neviete nejaky lieky na ukludnuenie take pri mture aby ma to az tak nerozhadzalo viete take .... hm poradite prosim

ivuša

neboj, to sa zvlada, matura je pohoda, profaci ti poradia, zmaturujes aj kebyze nic nevies :P .. no nieco protistresu ti urcite v lekarni poradia .. ja mam zajtra skusku a zacala som sa to ucit dnes, vsetko sa da zvladat, matura je len maly zaciatok :) .. mne odporucila kamoska speed 8, som to uz aj raz vyskusala, celkom dost dlho som vydrzala pritom cumiet do skript, tak aj to mozes skusit, alebo aj napoje typu redbull, ja to nepijem, ale segra na tom zije pred skuskami...neboj, zvladnes to, 10 dni, to mas casu a casu :)

sisters

Skus caj proti stresu a nervozite, pripadne memoplus na zlepsenie pamate a stimulaciu. Teraz sa musis zamysliet nad tym, ze jediny sposob ako tuto situaciu zvladnut je NAOZAJ sadnut nad knihy a sa ucit. Nemysli hlavne kolko vies a kolko nevies, lebo Ta to rozhadze. Pozitivne mysli, za tych 10 dni sa toho este da dost stihnut. Mne to napriklad dokonca ide este pod tlakom lepsie- viem, ze mi neostava nic ine iba fakt nad tou knihou sediet. Drzime so sestrou palce- my sa tiez ucime na vysokoskolske skusky a statnice!

barbinka

ginkostim, ale už ti je neskoro. treba dlhšie užívať. a už ti je neskoro radiť, ale mala si sa učiť priebežne.