kam sa chystate :D

vevusik

ja som bola tri roky dozadu v sousse, v hoteli chems el hana, velmi sa mi tam pacilo...odporucam kazdemu dvojdenny vylet po tunisku s navstevou sahary atd...:)

bianka

soldierka - ja tiez uvazujem o dovolenke v kempe. Zaujala ma CK TomiTour. Kedze si ju odporucila, rada by som vedela, ake su teda tvoje skusenosti s touto CK. Na internete som totiz ponachadzala rozdielne nazory. Je pravda, ze 100 ludi, 100 chuti..no mne ide najma o to, ci je CK Tomitour solidna cestovka. Bola by som rada za kazdu radu. Dakujem. Bianka

laurikaa

Ahojte chystame sa do Talianska. Palmova riviera alebo Sardinia. Sardinia bol vzdy moj sen,boli ste tam niekto? Chcem konecne krasne ciste more, peknu plaz, palmovu promenadu, obchodiky a restauracie. Teda aby sa tam dalo vecer pekne prechadzat,pokukat.Je Sardinia dost kulturne vyspela?Nieje tam nuda? Konkretne letovisko San Teodoro:) prosim poradte

zwedavus

cafte.. neviete mi prosim vas niekto poradit ci je v taliansku aj nejaka oblast kde nie je tak straasne zaludnena plaz?? ked si pozeram hocijaku cast talianska ta plaz vyzera tak, ze hlava na hlave.. ja radsej nejaku pokojnejsiu cast, len neviem ci taku najdem.. vy nemate nejaky konkretnu skusenst, typ?? vdaka:))