Láska cez internet

luciferka

k rozumnemu urcite nedospejes, to sa ani neda, mne sa to nikdy nepodarilo...., srdce a rozum ti vvravia kazdy ine......, viem ze to je tazke, ale ine ti asi nezistava,..., neprezila si s nim taku dlhu dobu, tak to pojde lahsie

aduliena

Luciferka, práve preto, že to poznáš, vieš asi, ako sa cítim a vieš, aké je to ťažké. Ano, je to môj život, ale momentálne vôbec neviem, čo chcem. Viem len to, že sa trápim. Ale viem aj to, že sa už nechcem trápiť, bojím sa, že sa budem ešte viac. Rozmýšľam celé dni nad tým, tak dúfam, že dospejem k rozumnému rozhodnutiu.

luciferka

SKUS TO UKONCIT UPLNE, ZAMOTAS SA ESTE VIAC, POZNAM TO, LEN PRETO TI VRAVM, ALE ZASE JE TO TVOJ ZIVOT, TY VIES CO NAOZAJ CHCES, LEN SI TO NECHCES PRIPUSTIT, SKUS POROZMYSLAT A UVIDIS .....

aduliena

Ahoj Luciferka, ďakujem ti za príspevok. Je mi ľúto, že to medzi vami skončilo...
Ja naozaj neviem, čo robiť. Ja totiž nemám silu na to, aby som s ním ukončila kontakt úplne. Nedokážem to. Aspoň nie hneď teraz. Mne by asi pomohlo, keby sa v mojom živote objavil niekto ďalší..., neviem. Poriadne som sa do toho celého zamotala.... :o(

luciferka

Ahoj aduliena, asi to nema zmysel, ja som cakala pol roka kym prisiel, potom rok bol v zahanici ale stretavali sme sa, bolo to fakt nadherne ako som ti uz posala, ale teraz je odma, a zrazu je vsetko prec, cakala som vyse roka, a co z toho? rozchadzame sa pravdepodobne...., aj to na dialku, nema zmysle cakt a trapit sa, aj ked mne to za tych par krasnych chvil stalo, ale potom by si sa velmi trapila, nesprav taku chybu ako ja, ak raz odisiel do zahranicia, natrvalo samu vratit uz asi nepodari..., neviem aka je povaha on, ale navrat je tazky,nemysli viac na neho, ukonci vsetky kontakty aj ked je to tazke...

aduliena

Ahojte....
Prešlo pár dní a píšem opäť... Stalo sa presne to, čoho som sa bála. Nebudeme spolu. On odišiel späť do zahraničia a tento rok sa už nestretneme. A budúci rok, ktovie kedy. Takže to nemá zmysel. Trápim sa pre to. Neviem, čo by bolo lepšie, či s ním úplne prerušiť kontakt a zabudnúť, alebo sa pokúsiť byť s ním len kamarátka a "odľúbiť" sa...
Keď som sa ho na to spýtala, povedal mi, že to nechá na mňa a že ak mi to pomôže, že prerušíme kontakt, tak je ochotný to pre mňa spraviť, aj keď nerád. Tak neviem....čo by ste mi poradili? Stále na neho myslím, chýba mi...ale viem, že to nemá zmysel takto sa trápiť.

aduliena

Ahojte....
tak už mám to stretko za sebou....bolo to pekné, príjemne sme sa porozprávali, prechádzali, boli sme na obede....mám zmiešané pocity, teraz ho mám plnú hlavu. Čo bude ďalej, naozaj neviem. Nechám to teraz tak a uvidím, ako sa to vyvinie...

RNG

Laska cez internet je ako lizanie zmrzliny cez vykladne sklo.
Clovek sa dozvie len to, co mu ten druhy je ochotny povedat alebo dostane uplne skresleny nazor, vytvoreny umelo .
Ak ked by povedali o sebe pravdu,co je dnes zriedkave, aj tak sa ludia sami seba vidia velmi rozdielne, akom ich vnimaju druhi.

stedy

ja s priatelom zajtra oslavujeme 9 mesiacov,co sme spolu.Zoznamili sme sa cez net,ale touto formou fungovali len prvych 18 dni,kym bol v zahranici.POtom sme sa hned stretli,pocas 3 mesiacov sa spoznavali a stali sa z nas skveli priatelia,az to prerastlo do lasky.Neverila som,ale uz verim-moze fungovat aj laska cez net,vela stasticka