Strie

Príspevok v téme: Strie
stria

PROSIM VAS POTREBUJEM SURNU POMOC....IDE O STRIE....MA ICH VSADE OH HORA AZ DOLE....NEVIEM CO S NIMI.....IDE LETO A TO BUDE STRASNE.....CAS KRATKYCH SUKNI TRICIEK A TO NEHOVORIM O PLAVKACH....CO MAM ROBIT MAM ICH NA HRUDI,BOKOCH,ZADKU,STEHNACH A DOKONCA AJ NA LYTKACH....TOTO UZ NIE JE NORMALNE....POTREBUJEM FAKT SURNU RADA.....PROSIIIIM....CO VAM ZABRALO....JA NECHCEM VYZERAT AKO ZEBRA...A UZ SA NIKDY NEBUDEM OPALOVAT CO SOM AJ CHCELA BYT VZDY HNEDA LEBO SOM BLEDY TYP....ALE TO ICH LEN ZVYRAZNI...:-(....RAZ SOM JEDNU VIDELA NA DOVOLENKE A BOLO TO PRISERNE,.....SOM V KONCOCH....

DAJTE MI HOCIAKE RADY....A AK MATE NIECO TAK AJ CENU KOLKO STOJI A KDE TO KUPIM...ALEBO AKO SA DA TO VYROBIT....NIECO LUDOVE....VAZNE PROSIM O POMOC....

BaO

POVIEM TO TAKTO
Strie ako ich poznate a pozorujete su vlastne male jazvicky alebo vacsie trhliny na povrchu koze z dosledku prudkeho rastu ci sa jedna o objem svalu (biceps,triceps,stehna) Alebo z dosledku rychleho telesneho rastu alebo prudkeho zvysenia vahy. STRIE NIKDY NEZMIZNU A NEDAJU SA ODSTRANIT !!! ich vyskyt sa da obmedzit kremovanim dostatocnym prijmom tekutin alebo z casti aj stravou bohatiu na kolagen a ine zelatinove prvky napr. Gumeny mackovia ale to koli obsahu cukrov neodporucam.Ja mam strie tiez zacal som poctivo navstevovat posilovnu a objavili sa po 5 mesiacoch treningu a to iba na lavom bicepse. Nepacia sa my ale aj ked som naberal pozvolna vytvorili sa.ich vyskyt sa da obmedzit kremovanim a masazami problemovych partii. Dufam ze tieto rady pomozu.Pripadne otazky alebo konzultacie na BaO22593@gmail.com
Vela stastia BaO

stria

ved prave na obrazkoch nic nevidno lebo bud su prilis male alebo tam ani nie su....prosim vas kto moze poslat....dakujem

stria

ahojte este by som vas chcela poprosit ktori uz sa ,,zbavili,, strii....teda myslim ze ich max. zredukovali...ci by mi nemohli poslat svoje fotky...roznych casti tela....nechcem aby to vyzeralo a malo nieco so sexualitou ale mohli by ste mi zaslat len fotky casti ako je zadok,boky,krizova oblast a ak aj prsia??? vazne len kvoli tomu ze ako budu vyzerat po dlhodobej starostlivosti lebo mam strasne komplexy a mam ich hlavne na prsiach co mi prekaza do plaviek...tak dakujem...

poliewoocka

Mila stria,
tychto jazviciek sa nezbavis, da sa im len predchadzat alebo zmiernovat priznaky. "Zmiznu", teda nie je ich skoro vobec vidno, ak sa porobia vo vrchnej casti pokozky. Ak je koza extremne napinana alebo stahovana a popraska hlbsie vazivo, strie sa riadne roztiahnu pricom maju silnocervenofialovu farbu, o to je liecenie tazsie a trva dlhsie odstranenie. Snad by som ti z vlastnej skusenosti odporucila masaze a to kazdy den. Ked sa sprchujes, pouzi na masaz taku gumenu spongiu s drobnymi hrbolcekmi, ja som ju kupila v DM za 60sk, nic drahe. Potom sa dobre natri kremom na strie, napr. ElastiQ, stoji okolo 300,- v lekarni- udavam ten, lebo som ho sama pouzivala. Obsahuje kyselinu hylauronovu, ktora dodava pokozke pruznost. Pomaha aj striedanie teplej a studenej vody pocas sprchovania, zabezpeci sa tym prekrvenie. A netrap sa, strie mame skoro kazda, dokonca aj chlapi. Su aj horsie problemy, neorientuj sa na strie a ini, ked uvidia tvoju usmiatu tvar si ich ani nevsimnu. Plati: spokojna zena=pekna zena. Good luck:)

mackousko2

Pocul som o lasere, ktory dokaze zahladit strie ale zevraj to funguje iba na cerstvych striach nie zahojenych. Tiez mam strie na bicepsoch a nejak to neriesim.

stria

no ja tomu jednoducho neverim.....sme v 21 storoci a oni nevedia vymysliet nieco na strie!!! to je strasne a kadejake somariny vymyslaju....keby tak uz nieco vynasli na STRIE??!!!!!!

rider99

Neviem,ci ta to ukludni,ale mne napriklad strie na takom zenskom stehne pridu celkom sexi.Podla mna to vobec neni odpudzujuce

cattarins

Vyskumy dokazuju zevraj kto uz raz ma strie, nezbavi sa ich, mozes sa mastit kolko chces...ja som toho uz tiez vela vyskusala a nic. Pocula som ze sa to da vraj nejak chirurgicky zmiernit,ale neviem co je na tom pravdy... Ja som sa s tym uz zmierila