oragazmus?

Príspevok v téme: oragazmus?
petra1234

Ahojte, mojim problemom je to, ze nedosahujem s priatelom orgazmus pri ziadnom druhu styku, pritom sama pri autoerotike viem vrchol dosiahnut aj viackrat za sebou. On je mojim prvym partnerom a je ovela skusenejsi... Neviem, co mam robit, lebo sme z toho nestastni. On sa trapi, lebo si mysli, ze ako muz zlyhava a ze ma to nebavi a mna zas trapi, ze si to potom ani on nevie uzit. Dostalo sa to do takeho stadia, ze mame sex tak raz za 2-3 mesiace a to sme mlady par uz zijuci v samostatnej domacnosti. Po vsetkych ostatnych strankach si ale rozumieme perfektne a nechceme, aby sa nas 5rocny vztah tymto pokazil...Co mame prosim Vas robit? Dakuejm za radu

petra1234

Myslim, ze odsexovane toho uz mame za tych 5 rokov dost. Ani nejdem do sexu s tym - a teraz ho uz musim mat. Ja sa snazim uzivat si to spojenie, ked sa nase tela lepia k sebe, ked citim na sebe jeho dych. A ako to ma byt o treningu? To ma byt predsa prirodzena odpoved organizmu a nie naucene spravanie. Ako ste to baby mysleli?

sedmikraska

opijka a prvy krat si zazila orgazmus s tymto priatelom ktoreho mas teraz? Ja s tym problem nemam, len sa pytam na toto, pretoze ja som ho s mojim byvalym nemala ani raz a az po sexe z jednym takym jednorazovym sa mi to podarilo a od vtedy som uz nemala problem, ale chcem vedet, ci sa to tebe podarilo vsetko preluskat s jednym chlapom

opijka

hmm..aj ja si myslím že to je tréningom.. aj sex s priateľom..čím sme spolu dlhšie tým si aj ten sex viac užívam..:) ale tak..ja som zo začiatku nemávala orgazmus.. ale naučila som sa zosynchronizovať mozog s tam dole..:-) a už to je.. neboj príde to:) a bude to skvele!!

nicoleta

...no ahojte nebojte sa a netrapte sa ak si viete to spravit sama tak to neni chyba vo vasom partnerovy.... len sa to musite naucit .. musite castejsie sexovat... a doist na to sustredit sa ale nemysliet a potom ked bude nato telo pripravene tak sa to stane..:) aj ja som mala taký problem .... pol roka som spavala ... s jedným ... a nemala som este org. pisala som vsade ci je vo mne chyba alebo v partnerovy ale potom mi gyn. vysvetlil ze to sa musim naucit ako chodenie.... po nohach ... je to iba o trenyngu a spoznania sama seba... a taktiez aj psychycky to vplíva ked na to myslis tak to nepride... len to nechaj plinut ako som to ja urobila a tesit sa ze raz to pride aa o tom to bude krajsie... a u mna to prislo po pol roku.. a bolo to uzasne......... u kazdej zeny je to ine u kazdej to pride inokedy:):)

petra1234

S pusinou mi to robi casto, zo zaciatku sa az trasiem, potom ma to zacne steglit a uz by som sa nespravila ani za nic... Mal predo mnou vela partneriek, a je o 12 rokov starsi, takze si nemyslim, ze by nebol skuseny a techniku ma tiez podla vsetkeho dobru, len na mna nejako nefunkcnu.

cercill

poznam baby, ktore nevedia mat orgazmus vobec. a myslim si ze nie je nic zle na tom ak si partnerka pri sexe pomaha rukou. robi to tak dost vela zien

petra1234

hmm...Praveze skusala, len pred nim sa neviem spravit vobec... Neviem, ci to nahodou neni psychologicky problem..