Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

xixi

elena1,vera...ahojte babulky,krasny vikend opat za vami a ako som slubila dam vam vediet co sa a ci sa udialo.Ako sme sa s priatelom mazlili a ja bola ozaj uvolnena ako vzdy priatel dal do placu poznamocku co tak dat si oralik, tak som sa len pousmiala a povdala podme nato.. lisiacky sa usmial ci to myslim vazne a kd som opat povedala,z e ano vyskocil a uz sme isli.Sli sme na to od zadu, ziaden lubrikant neboo treba vlhkosti bolo az az.Museli sme vsak pomali ako ste aj vy spominali,isla som najskor akoby ydo sedu on za mnou klacal,najskor som mala tky zvlastny rezavy pocit akoby uzka dierka,no za chvilu ani neviem ako uz som bola ako macka v predklone a citila len ozaj neklamem krasne zasuny.Ked bolo po rozkosi bol to nadherny pocit ako som videla priatela stastneho,ze som mu povolila ist o kusok vyssie a ja sombola rada, ze som mu dopriala.V zadocku bol ale taky zvlstny pocit no na druhy den uz je to fajn.Ako vnimatie analik ci skor dierku po zasune? Ja ako spominam som ju mala uplne citlivu,casom to prejde? Myslim,ze z casu nacas budeme praktizovat oralik. Dakujem vam za vase rady a , ze ste tu boli a ste so mnou :o} Praktizujete analik v kazdom sexiku?Vera ty spominas, ze o nom vies vela cize praktizujes vela?

moni

TAK BABY-MOJ PRIATEL BY TO TIEZ VELMI RAD VYSKUSAL,NO DO TERAZ SOM SA TOMU BRANILA,ALE PO TYCHTO VASICH RADACH TO CHCEM VYSKUSAT AJ JA...ALE ASI SI NAJPRV UROBIM KLISTIR A KUPIM LUBRYGACNY GEL...JE DOBRE NIECIM OZIVOVAT INTIMNY ZIVOT...

vera

Ahoj XIXI, dufam, že ti to už výjde... Veľmi ti to prajem, lebo viem, aký je to skvelý pocit pre ženu a ešte skvelejší pocit pre tvojho partnera. Túto tému si vždy rada čítam, aj keď sa v anály dosť vyznám (aspoň myslím). Skutočne to prajem aj vám a ver že z úprimneho srdca.pa a už sa teším ako ti dopadol víkend...

xixi

Elena1.. si zlata :o}} a dakujem vam za vsetky rady samozrejme ak mate nieco co i len male so svojho sukromia napiste. Denne chodim niekolkokrat na tuto stranku ako aj na moju temu.Ja som uz raz pisala,ze u mna nieje ziaden problem s vlhcovanim ci mazanim.Ked som vzrusena co pri priatelovy som vzdy nieje problem a je samozrejme aj uvolnenie.Avsak ja ked ho len na spicku ucitim cela sa stiahnem.Byvame spolu najma cez vikend, tak vam dam vediet co sa nam podarilo.:o} Chcem to dorpiat najma jemu a hadam sa mi to tiez zapaci ako aj vam ostatnym.Ja vas naozaj obdivujem.Jemu som tie spominala kolko vela dievcat,zien sem pise,ze sa im to zapacilo tak veri,ze aj mne sa bude.Ale netlacima do toho.Vraj ked mi to nechuti to nechce robit.

crazynka:)

Ahojte, aj ja sa chystam na anal:) Priatel po tom tuzi aby sme to vyskusali. K nicomu ma nenuti, ale uz viem, ze by som to tiez chcela vyskusat:)

elena1

Ahoj Neo ;-)
hehe sme ta nazhavili? heh ...si potesil.
A dik za nazor, samozrejme nikoho nenutime, iba radime XIXI ako na to ;-)

neo

Caute baby. S tym analom ste ma poriadne nazhavili ale zase na druhej strane by som do toho babu nenutil ak sama nechce. Na druhej strane pri nechranenom anale sa da lahsie chytit AIDS a ine veci. Robil by som to len s babou o ktorej viem ze je zdrava ale v dnesnej dobe clovek nikdy nevie.