tehotenstvo + vaginalny USG

labutienka

fidka dakujem :) Teraz pozeram, ze sa mozno aj menzes dostavi, uz je to take vsetko cudne u mna :( Zatial to vyzera na krvavy vytok, asi fakt budem musiet zajst na gyndu :( Len dufam, ze to mimi nebude :))) Niekedy je mi zle, ale to asi skor od nervozity, elbo teraz mam skuskove, dost hekticke tyzdne :(

fidka

tak to mas urcite nejaky zapal, a nechaj si urobit cytologiu-na pritomnost HPV-virov...labutienka, ono vynechanie, alebo ine sfarbenie menstruacie, nemusi poukazovat len na graviditu...je to bezne, hlavne pri zapalovych procesoch....ale stejne...na tvojom mieste by som trvala na odbere krvi na HCG..a ked su neschopne sestricky..nech ich vymeni...ale co uz...dnes su lekari vselijaki..hlavne k mladym, ze???drzim prsteky, nech to dobre dopadne

labutienka

opravujem sa - chcel mi urobit HCG testy, ale sestricky mi jednoducho nevedeli zobrat krv, tak sa ho boli pytat, ci je to potrebne a on povedal, ze USG nic neukazal, tak netreba

labutienka

no mne chcel dat urobit USG ale "schopne" sestricky ma len dopichali ako narkomana a nemohli mi zobrat krv, tak mi kazal prist na kontrolny USG o tyzden. Povedal mi, ze mam len zvacsenu sliznicu ako pred menzesom, ze ak by som bola tehotna, uz by bolo vidno gestacny vacok. Nakoniec som menzes dostala. Ale potom mi to zase vsetko zacalo blbnut, mala som tmavohnedy vytok (okolo 20. dna cyklu), tak mi uz kramy nedosli. Teraz mam bolesti podbruska, tak neviem, co je so mnou :( Necitim sa ako tehotna :) Ved ak by som bola, tak by som uz bola v 13 tt, nemam ani ranne nevolnosti, ani bolave prsia, nemam "alergiu" na vone, len ten menzes blbne a podbrusko riadne boli :(((

katkabb

ano, je to možné, ani mne to nepotvrdil, iba povedal, že maternica je zväčšená ale to nie je indikácia na tehotenstvo, najistejšie je to z krvi.