Ocne problemy

nika-v

citizen, môže to byť zákal sklovca. Máš také lietajúce alebo plávajúce čierne pavučinky pred očami, však?

RNG

Inac zapal v oku sa nelisi ani pricinami ani moznym liecenim od zapalov kdekolvek inde v tele.
Treba adresovat v prvom rade priciny zapalu(alebo mozne priciny, ked ich nevedia zistit) a potom odstranenie samotneho zapalu(to je ale druhorada vec, najprv treba adresovat pricinu, lebo ak nie, zapal sa vrati spat.)
Najlepsie je robit oboje naraz.

RNG

mimka, je plno protizapalovych potravinovych doplnkov, spomeniem len par:
quercitin(2x500 mg)s jedlom

bromelain(2x600 gdu) pred jedlom hodinu
curcimin2x500 mg s jedlom
(alebo korenie turmeric 2x1 gram)

boswelicka kyselina 2x300 mg

zazvor/dumbier, 1 gram cerstveho korena

GLA(pupalkovy alebo borakovy olej 3x2 gramy)

mimka

rng dakujem za info,ak by si este nieco zaujimave k tomu nasiel,napis,budem vdacna.mam pocit ze ani lekari v tom estenemaju jasno.dakujem..

RNG

na slovo iridocyklitida som nasiel len slovenske, ceske a nemecke clanky.
Inac zapal duhovky sa v literature nazyva iritis.
A moze byt sposobeny hromadou problemov, od viralnych(na to je vyborna koloidna strieborna voda), bakterialnych(tiez koloidna strieborna voda) az po nasledky roznych parazitov v tele, ktore treba systemicky vynicit.
Niekedy je to aj vysledok chemickeho zamorenia tela(chemikalie, rozne lieky...)Vtedy treba aktivne odmorovat(voda, enzymi, tekute zeolity a ine absorbenty)

mimka

ahoj,radim ti navstiv ocneho,ja som tiez mala pocit ze mam nieco v oku,zapalilo sa mi,prestala som na neho vidiet,bolo uplne svetloplache a nakoniec mi diagnostikovali iridocyklitidu.mimochodom doteraz som nenasla nikoho kto tym trpi..ma niekto niake info o tejto chorobe?