Je to astma? Čo to je?

maik

Vaše problémy sa dajú vyliečiť na prirodnej báze, bez vedľajších účinkov, je možné prekonzultovať každý problém s Mudr.Formánkom, napíšte mi bližšie na e-mail. Poznám viacero ľudí vyliečených týmto spôsobom.

nika-v

Nezdá sa mi to správne zo strany alergologičky, keď máš dusivý kašeľ a zle sa Ti dýcha mala by Ťa zobrať hneď. Dá sa povedať že nie sú lekári ako lekári ako lekári. Fakticky na kašeľ nič nemáš. Skús sa aspoň poradiť v lekárni, snáď Ti niečo poradia.

asa

alergologička o tom vie no objednala ma až o 2 týždne- a to som myselala,že ma vezme skôr..lieky na alergiu užívam-Xyzal a nasonex spray

astmatik

Ja mam astmu od malicka, maval som strasne
zachvaty kaslu a casty zapal priedusiek vekom sa mi to zlepsilo istym casom to prestalo ale zas sa to vratilo beriem inhlator ventolin inhaler v celku mi topomohlo ked som sa dusivo rozkaslal ale teraz mi doktorka predpisala foster to je na dlhsie uzivanie aby mizmizla astma :)

nika-v

Astma s alergiou súvisí. Astma môže byť spôsobená alergickou reakciou a keďže momentálne všetko kvitne a peľuje, zrejme to Ti spôsobuje problémy. Užívaš nejaké lieky na alergiu? Ak máš problémy s dýchaním, tak zavolaj lekárke, povedz jej že sa zle cítiš, bez obáv. Lekárka by Ťa mala poslať na spirometriu a dať nejaký uvoľňovač na priedušky vo forme spreya. No a musia sa užívať aj antihistamiká na alergiu.

asa

pri tom kašli mám pocit akoby som sa dusila..ale neviem,či to je zrovna pri výdychu..k alergologičke chodím,no objednala ma až o 2 týždne no neviem či to dovtedy vydržím..pomáha na to niečo??

fidka

astma sa prejavuje bolestou na hrudi a hlavne kaslanim...ked mas tolko alergie..tak predpokladam, ze navstevujes imunoalergologicku ambulanciu...tak sa nechaj vysetrit na astmu...ale môze to byt len prejav...tvojej alergie..pa