Aka je pravdepodobnost otehotniet po prvom sexe?

Príspevok v téme: Aka je pravdepodobnost otehotniet po prvom sexe?
martinečka

Taaaakze po prvom sexe som hned na druhy den dostala kramy no neviem citim sa taka nesvoja akokeby som bola tehotna no mozno si len namyslam ked citam tieto prispevky a to vsetko...nemali sme kondom no neslo to domna...niesom vobec skusena...mozem byt tehotna?...ci je to uz vylucene?...dakujem rada precitam vase nazory :)...

laurinkaxxx

Dobri den....

Ja som sa chcela len spitat ze ci mozem otehotniet ket som len ras sexovala no nevjem ako vam to visvetlit....

Budem strucna ..mozem otehotniet ket domna vlozil len na 5miin.??? .prepacte ze tak pisem ale nevjem ako vam inac visvetlit prosim mozete mi odpovedat dakujem

Taťiano

Chcem sa opýtať či po prvom styku možem otehotnieť? Mali sme ochranu ale ked bol vo mne tak sa spravil. Na další deň ráno som dostala menzes, tak neviem, ale teraz som mala dostať a zatial ešte nedošli. Tak sa obávam. Ďakujem za odpoved.

kljhgfdsa

serus chlopi no ja a moja mlada to rodime i kedz ma kramy povedala ze je to lepsie ale vy ju musice poriadne vylizac totu jej vaginu vedz do nej dajce dva palce a vypalcucje ju a vedz jej esci vylizce klitoris zebi dosahla orgazmu a i jej anal kus precahnice a potom naj vam ona poriadne vylize penis ale poriadne natvardo a vedz do nej ho sturce a sexujce i calu noc do pici

001

Zdravim ...je možne otehotnieť pri odblaneni bez kondomu ? samozrejme pokračovanie sexu by bolo s kondomou ale čisto len odblanenie bez kondomu ..viem blba otazka mne je jasne že je to blbosť lebo by som sa do nej neurobil ale priatelka je velmi pedantna čo sa týka tohto ...a ja zase najračej by som bez kondomu lebo poprve je to pohodlnejšie a po druhe je to intimnejšie ako s kondomom

Lili 25

Ahojte chcela by som sa opýtať či by som mohla otehotnieť ak som mala prvý pohlavný stik bez kondomu ale nevopchal mi ho tam celý a ani sa do mňa neurobil. Možno to je hlúpe ale niekde čítam že áno niekde že nie. Prosím odpíšte mi čo najskor ďakujem ...