Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?

Príspevok v téme: Odpovedat na otazku.. kolko som mala chalanov?
daria23

ahojte.. nasla som si uzasneho chalana, ktoreho som uz davno hladala.. no kym som ho nasla, mala som pred nim niekolko chalanov.. s niektorymi som sa rozisla nie mojou vinou, s niektorymi som skoncila vztah ja sama, lebo sme si nerozumeli a nemalo by to buducnost.. no nedavno sa ten moj pytal, kolko som mala pred nim chalanov.. pravdupovediac mala som ich 9, ale nepovedala som mu to, no asi som urobila dobre, nechcem aby si o mne myslel, ze som nejaka radodajka, aj ked sex na jednu noc neuznavam a vzdy som sa s mojimi byvalymi milovala az po niekolkych mesiacoch kym sme sa lepsie spoznali.. alebo sa mu mam radsej priznat, co ked na to postupne pride a bude to este horsie? a co vy? povedali ste svojim partnerom o svojich byvalych? alebo je ozaj lepsie nechat tuto temu a na nieco sa vyhovorit? mam 23 rokov, zda sa vam to vela, 9 chalanov na babu v mojich rokoch? a co vy? ten moj mal predo mnou len 3 baby..takze asi tak.. dakujem za odpovede..

hewa

tak v tvojom pripade si nie radodajka ale kurva 9 chalanou tak to je dost....no chudak chalan nevie co ma za babu....no hnus!!!

zena

Ak vieš mlčať, tak mlč. Ja som taký typ, že musím zo seba všetko dostať. Ale ak ty taký typ nie si, tak aj ja odporúčam byť ticho.

joeblack

SUHLAS S TITINOU...ja som to zazil (prispevok trosku nizsie) a je to naozaj tak - chlapa sa to veeelmi dotkne a pri hadkach by si to mala vyhadzovane pred oci (snazim sa tomu vyhybat, ale niekedy sa neda, pardon damy)...este raz: NEHOVOR PRAVDU

titina

Ešte raz titina: Teraz citis potrebu byt strasne uprimna, vsetko si s partnerom hovorit, o vsetkom diskutovat, vo vsetkom sa chapete, neskonale sa milujete. Tento stav vrcholnej zamilovanosti sa zmeni, ci chces, ci nechces. A ak nechces lutovat vela veci, o ktorych teraz UPRIMNE debatujete, radsej si zahryzni do jazyka teraz a usetris si do buducnosti mnoho konfliktov.

mirka 23

No Daria, je to dosť, tých chalanov čo si mala, ale keď si medzi nimi nenašla toho pravého, no tak fajn, nikto by ťa nemal odsudzovať. Ja mám tiež 23 a mám už manžela a je môj tretí.
Na tvojom mieste by som mu pravdu nehovorila.

nezadrdrdrzana

jasne ty nadrzanica ze si urobila dobre ked si to nevykecala a hlavne to ani nikdy neurob bude sa citit dotknuty ze ich mal TAK MALO a TY TAK VELA. Ja by som to urcite nespravila keby sa ma to pytal kazdy moj frajer - co som padnuta. Ved by si vystrelil mozog kebyze mu poviem presne cislo.

titina

Ak bolo tych partnerov viac ako dvaja, alebo viac ako mal partneriek on, NEPOVEDAT pravdu - to je moja rada. Nikdy nevies, kedy to obrati proti tebe. Aj ja som neopatrne povedala vyssie cislo, ako povedal on. Bolo to v stave zamilovanosti, tvaril sa, ze sa nic nedeje. Ale teraz (sme 4 roky manzelia, ja mam 39, on 32), ma stale podozrieva, ze som mu neverna a podobne sprostosti. Ludia sa menia, treba s tym pocitat.

zena

Môj manžel vie o mojich bývalých, zhodou okolností som ich mala tiež 9. On ma poprosil, aby som mu ich povedala, a ja som súhlasila. Nehovorím, že to bolo v pohode, určite sa tomu netešil, ale teraz po 6 rokoch si už z toho uťahujeme. Netreba to brať tak vážne. Aj mňa to trápilo, ale už to nezmením. Aj to je súčasť môjho života. Je to na Tebe, ja som to musela zo seba dostať, chcela som byť k nemu úprimná.

joeblack

daria23...NEROB TO!!! rozhodne mu nehovor pravdu, pretoze ho to velmi rani...z vlastnej skusenosti: opytal som sa to tej mojej, najskor mi zaklamala, ze som jej 6., no pri jednej debate sa mi priznala, ze klamala. Ked som sa jej to opytal znova (uz by som to nikdy neurobil, co bolo bolo) povedala mi uz pravdu, ktora ma ale poriadne sokovala a dodnes s tym mam este trochu problem...som jej 13. sexualny partner pricom ma 21 rokov...ja mam 25 a ona je moja 4.. Rozisiel som sa s nou, no neskor sme sa dali znovu dokopy, pretoze sa lubime, no ako som pisal, doteraz ked si na to spomeniem ma to velmi trapi...BABY, PRE DOBRO VZTAHU, AZ SA VAS TO BUDE PARTNER PYTAT A MATE ZA SEBOU TOHO VIAC, NEPRIZNAJTE SKUTOCNE CISLO...A CHLAPI, AZ CHCETE KLUDNE SPAVAT, NEPYTAJTE SA JEJ NA TO!!! CO BOLO BOLO, NEOBZERAJTE SA DOZADU...tot moja skusenost

rolnicka

Ahoj. Ak mate uprimny vztah asi by som neklamala. Ak by sa nepytal, tak by som mlcala, ale ked uz sa spytal asi by som povedala pravdu. Samozrejme by som potom dodala k tomu aj to, ze si sa s nimi nevyspala hned, aby si nemyslel, ze si lahka. To je moj nazor.