chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

chloe007

natali ahooj :) ako sa tam mavas? ja ti zas posielam krasny uprsany pozdrav.. ale od zajtra sa to podla Ilka zevraj ma zmenit no..
inak moj pobyt u bratranka sa posuva.. mozno ani nepojdem nakoniec :( este nevieem.. takze s dietkou zacinam uz od pondelka.. nepamatam si, ci ste hovorili, kedy sa vratite babulky :)
natali ak sa dostanes v nedelu na net, napis kedy prides oukeyy? :) ci ty nejdes ani zacinat ze? :) neviem, ci mam cakat na lenulku.. no nic.. ale chcem sa dat do toho, pretoze tento uprsany tyzden co tu bol sa nedalo robit nic ine ako trcat pred telkou a vyzierat.. ale mozno to bude aj tym, ze v pondelok mam dostat kramy.. aaa :( aj to citim na stehnach.. takze musim sa od zajtra nakopnut.. dnes si este pojdem na bike na chvilku aby som si to troska vynahradila a od zajtra makam ako fretkaa..

barbinka

tak ja mám dole ďalšie kilo a to už ani nechudnem. už si len udržujem hmotnosť. takže už som dala dokopy dole 6,7kg.

rosnica

ahojte :) , na zaciatok sa ospravedlnujem Milosovi,ze som ho premenovala a tesim sa ked mi odpise na moju otazku.no a teraz ku mne:) vcera som bola behat, a dnes som sa stravovala celkom zdravo, tz nejedla som medzi hlavnymi jedlami(na zaciatok :) ),takze uvidim ak obudem pokracovat...musim sa u zprinutit, to mi ide strasne tazko, vzdy to vydrzim tak tyzden-dva a potom to pomaly vzdavam :( bo u nas su furt dake dobroty,alebo uplny opak, nic doma neni a tak sa stravujem tak ako sa da-teda nie moc zdravo :Dhihi. priznam sa ze som si aj povedala ze asi da aj tak nenakopnem tym, ze sa pridam do tejto skupiny chudnucich, ale musim to zrejme vyskusat, bo jedno je iste: ak to nestihnem kym zacne skola(co je za 2mesiace) tak uz cez skolsky rok urcite neschudnem :(pri studentskom sposobe zivota to teda vobec nejde, aj ked aj cez prazdniny to nie je dokonale, kedze su tu brigady, co je skoro ako skola...cez den nestihate jest, takze jete vecer a vacsinou to nie je ani moc zdrave...o to viac, ked nemate na intraku kuchynku.tak toto je moj pribeh :) inak obdivujem tu vsetkych, kt dokazu poctivo cvicit tak,ako si naplanovali ...budem si brat priklad :) inak chcela by som schudnut tak 5kg za 2mesiace...ak mi niekto poradi nejaky treningovy plan budem rada...chcem zapajat beh, bike, nejake cviky na doma...a samozrejme idem zmensit intervaly jedenia z 3-4 hod na 2.5-3hod, aby to vyslo na 5-6jedal a posledne o 18tej,s tym co jem je to uz horsie..bo nemam moc cas vyvarat si zdrave jedla, takze vacsinou jem to co rodina.co uz? a ta stranka od milosa sa mi celkom paci,ale je to az neuveritelne,to chce asi veeela sebazaprenia-coz sa so mnou moc nespaja :)hihi.tak pekny den

chloe007

no ludiaa...prave som prisla z 50 minutovej bicyklovej prechadzky.. boli sme na najroznejsich povrchoch.. normalna cesta, na kuskoch prevysenie ani neviem kolko, ale stehna ma tam boleli ako este nikdy.. potom po horskom terene, po skalkach, blate :D a to vsetko v jednej dedinke.. no uzasne.. sice to nebolo neviem ake tempo, ale na zaciatok staci.. dnes som spravila zopar prehreskov.. ved to poznate - nedela, navstevy aso.. takze kolacik padol, sem tam nejaka tycinka, korbacik.. ale touto " turkou " som si to vynahradila.. som spokojna :) tak zajtra ocistny dnicek :) pekny vecer prajem :)

mendy

ahojte ja sa hccem s vami podelit o super sportujuce zazitky ale teraz som s tym prestala a chcela by som sa opat vraiti ze chodit do posilovne min.3 krat do tyzdna amedzi to zaradit behanie strasne mi to pomohlo shcudnut este by som potrebovala dat 10 kg dole stavujem sa 3 krat do dna jem pestru stravu ale dakedy to pokaziim nveeim ci robim dobre..dakujem

tinna

Milos...tak ja to skusim,pozriem si tu stranku.Kedze zajtra je zaciatok noveho tyzdna tak to jje super hned mozem zacat...s cvicenim doma a sama mam vela skusenosti lebo som to praktizovala,ale odkedy chodim na gymnazium,teraz som ukoncila prvy rocnik,prestala som cvicit lebo na to vobec nebol castak presne ako hovori rosnicka,pribrala tak rychlo ako sa len dalo a postava zostala ochabnuta,proste otrasna..bojim sa ze o5 po lete priberiem=(

rosnica

ahoj milan :) mam otazocku...ze kolko casu denne asi stravis tym cvicenim? bo vyzera to dobre, ale nezabera ti to moc casu? a este, ze: myslis si ze po tych 16tyzdnoch cvicenia, v takomto rezime, ked s tym skoncis a napr uz by si necvicieval nadalej takto, nemyslis si ze to bude tazsie udrzat. bo ja ked som robievala cviky na brucho kazdy den, a potom som s tym prestala kvoli skole(na intraku 3x5m to fakt nejde :D)tak som zbadala rapidne zhorsenie.tz ze telo si zvyklo na to ze som cvicievala a ked som prestala zrazu rychlo zmlandravelo a rychlo som bola tam kde na zaciatku, hoci vypracovat brucho mi trvalo dlhsie. :) tot moja otazka....a inak s tym ze sa niekomu nehce do cvicenia je to haluz, ani mne sa nechce--ale treba asi zacat chvilu na silu,a potom si clovek po case navykne na endorfiny,ktore pri sporte vznikaju v hojnom pocte a stane sa od nich akoby "zavisly"a bude ich chciet coraz viac a viac..a tak bude sport radost....teoriu viem, no prax mi uz ide horsie :D tak prajem vsetkym pekny den :)

lenusska

tu stranku som si uz niekolkokrat pozerala a paci sa mi.. urcite z nej nieco okukam.. len sa chcem este spytat, ze ked posilnujes doma, ako dlho?

lenusska

milos, a tym snivanim mas uplnu pravdu.. takehoto cloveka by som pri sebe potrebovala.. proste by mi " vynadal" keby som to chcela vzdat, aku mam slabu volu a tak.. pri cviceni by do mna hucal aby som tahala este viac a viac.. ale musim si na to vystacit sama..
milos, ty chodievas do posilky? pretoze na fitko ja nemam :( aj ked by som tam chcela chodievat.. tak si musim vystacit s domacim aerobiku na dvd.. sla by som aj prevetrat korcule, bike, ale ked je vkuse zamracene a prsi.. a nemam rada stereotyp, takze ten aerobik uz nie je taky zabavny ako na zaciatku.. a neviem sa prekonat.. teba to neprestavalo bavit?