chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

cloe007

nuz, je to presne tak ako pisala lenula.. a jasne, pridaj sa k nam od augusta.. ideme zacat s 90dnovou dietou.. kolko mas rokov? ja mam teraz prazdniny, ale byvam sama doma, tak si aj sama varim :) ale ty si doma asi s mamkou, ked ti vari ona.. ale skus jej navrhnut, ze budes varit ty :) a chces schudnut ci iba stopnut tieto navaly? inak ja som na tom rovnako.. tiez tie navaly na zozratie celeho vagonu sladkeho.... aa mnam :D a netusim, ci sa to da stopnut.. proste bud sa napit litrom vody, alebo zatat zuby a slintat alebo sa niecim zamestnat, ist von sa prebehnut BEZ PENAZENKY :D alebo tak nejak.. aj ked teraz je otrasne pocasie a neda sa to.. drzim palce :)

lenula

tina,
nič si z toho nerob, ja som na tom podobne. vieš, fakt to záleží na tom, čo ješ. Ak máš za deň veľa jedla, ktoré obsahuje glukozu,si stále hladná a keď sa najem, mám chuť na sladnké. Fakt je to o tom zvyku. Aj ja si pomaličky zvykám na zeleninu, nikdy som je v nejakom exra veľkom množstve nejedla. Pozri tini, ja idem dnes na dovolenku a ked prídem začínam sa fakt krotiť. už musím,veď sa ledva zmestím do gatí...tak sa potom môžeš pridať... :)

tinna

Lenula...no tak sa posnazim=)..ale mam nehorazne chute na sladke..akoby to bolo pre mna cosi neviem...proste zakazane a tym padom mam vacsiu chut a som schopna pojest toho tolko ze by ste sa az zlakli

lenula

Ahoj tina.
možno je to tým, že ješ málo zeleniny. skús povedať mamine, nech k obedu robí zeleninové šaláty, alebo si daj k obedu nejakú zeleninu, hocijakú. aj na raňajky s chlebom, alebo na večeru s nejakým mäskom z obeda.
Ovocie je dobré len do obeda, bielkoviny na večeru. ak máš rada ovocie, tak tesne po cvičení si ho daj úplne bez výčitiek...

tinna

hm viete ono to je tak...znazim sa jest 5krat denne ..ranajky bud cerela,chleb,hrianka,chrumky s mliekom,cottage chesse...atd..na desiatu bud jalbko,alebo nic...na obed spapam to co mi pripravi mamka,lebo musim..potom opat uz len bud ovocie,hrianku...a vecera je zvycajne len hrianky...nemam pestry jedalnicek a mavam no dost casto take stavy ze zjem vsetko..proste zachvaty zravosti ci sladkosti a atd...nechapem takto stavy som mavala ked som nic nejdedla tak to zrazu prislo a prezrala som sa lenze teraz jem normalne a aj napriek tomu mam taketo stavy..tak potom nieco robim zle

cloe007

ahooj leni.. prajem krasny pobyt a nech ti vyjde pocasie.. nie ako u nas ;) a v auguste ideme na 90dnovku...uz som sa rozhodla :P
papaa :)

lenula

ahojte babule.
takže dnes už odchádza m na dovolenku, takže sa týždeň "neuvidíme".
držte sa a cloe....zvládneme to, neboj.
ahojte :)))

barbinka

tak predtým som jedlo hocičo a hocikedy. len ja som mala vždy svaly, čiže ja som nebola ochabnutá. kvôli tenisu. prvé tri dni boli ťažšie s tými raňajkami, ale potom som si zvykla. ale hlavne som vydržala do obeda. na obed mávam aj polievku a druhé jedlo a potom až večeriam a snažím sa najskôr o šiestej,aby som potom už nebola hladná. ale len bielkoviny večer. lebo tie ti telo najskôr spáli zo všetkých potravín(samozrejme okrem zeleniny, ale z tej samotnej by som sa nenasýtila). a desiatu a olovrant nemávam. niekedy aj poruším samozrejme, lenže mne sa dosť zrýchlil metabolizmus, že telo mi to ľahko spáli.

cloe007

hm, to vyzera fajn.. a nechyba ti desiata a olovrant? ja neviem, ci by som nechytila vlci hlad alebo co.. ja jedavam len do piatej a to je asi chyba.. mala by som to posunut a dat 3 hodinove odstupy.. ja som jedla tak priblizne ako ty (samostatne polievka, samostatne maso + zelenina, samostatne zemiaky/ryza + zelenina) ale vecer byvam v poseldnom case hladna, takze to posuniem.. takto sa to neda.. s tymi ovocnymi ranajkami by som to vyskusala aj ja.. ale tiez neviem, ci budem nasytena.. napr. teraz ked si dam nejake jablko, citim sa skor viac hladna.. ty si to tiez tak citila? zvykla si si? alebo ako? a ako si sa stravovala predtym ozaj?