chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

lenula

asi tak nejak.
včera som nahovárala kamošku, aby sa so mnou dala do chudnutia, predca len nám to 2 pôjde lepšie a myslím, že keď sa budeme podporovať, bude to jednoduchšie... :))) o 2 týždňe sa aj s frajerom sťahujeme do nášho nového domčeka,robíme si tam aj takú menšiu posilňovňu, tak uvidím či sa donútim... veď na dovolenke som už bola a do tej ďalšej mám čas, nie? :))

nathalia123

jeeej, konecne si napisala aspon ty... ako sa donutit..? to je asi najhorsie a najtazsie. ja som vcera tiez mala ist cvicit, ale miesto toho som robila vsetko mozne, len aby som sa tomu vyhla a ani som nakoniec nebola..:-( takze v tom ti asi neporadim. dnes idem na nakup a dufam, ze ma nechyti nejaka mlsna slina:-) aj mne sa to zda v robote lahsie, proste je nejaky rezim a hotovo, potom u mna pride vikend a pripadam si stratena...:-):-(

lenula

ahoj natali:
no čo mojko, nevymrela som, ale cloe asi hej :) už tu nebola 100rokov.
ja sa mám fain, chudnúť sa mi moc nedarí, priznám sa. ako sa mám donútiť? v robote to vždy vydržím a keď prídem domov, tak sa dožeriem... :(

nathalia123

babulky, ahojte!:-) coze je s vami??? to ste vsetky pomreli od tej zdravej stravy a sportu?:-) ako sa vam dari? lenula, cloe a vsetci... zatial prajem krasny dnik a ozvite sa niekedy zas, pa.:-)

nathalia123

Ahoj lenula, ja zatial zijem..:-) len som nemala vela casu pisat. cvicit chodim stale, este ma to nepreslo a dufam ani neprejde.:-) a co ty ako si na tom? a co cloe? uz si sa dlho neozvala.. zatial sa majte krasne, pekny zaciatok tyzdna:-)

majka_

no ja som zacala chudnut, ked som vazila 79 kg na vysku 178 cm. uz som neskusala nijake diety ani nic podobne, ale zacala som pravidelne sportovat (kazdy 2. den chodim plavat a byciklovat - ine dni totiz pracujem). a schudla som na 75 kg. a spevnili sa mi stehna, ktore som mala dost ovisnute, trosku brusko a ramena a lytka mam tiez pevnejsie nez som mala niekedy. proste len treba zacat pravidelne sportovat. ja nie som nejaky zastanca pravidelneho mucenia v posilovni, ale najlepsie je, ked clovek cvici a ani si to neuvedomuje, lebo to robi pre radost. a ja som zacala plavat, lebo sa mi to paci a ani si neuvedomujem pomaly, ze pri tom posilujem a chudnem. proste sa tesim a plavanie milujem.

lenula

ahojte baby:
bambuločka, teraz akosi nemám čas sem písať, inak nové sa nič nedeje, žiadne drastické chudnutie nehlásim, stačí mi ak to pojde pomaly, nemám sa kam ponáhľať.
cloe,nathalia žijete babky?

lenula

ahojte babule...
bambuločka, to je fain, držím ti palčeky, drž sa. sa som to tiež upravila tak nejako, menšie porcie, zlenina, ovocie, menej pečiva a základ je podľa mna nejesť večer, ale samozrejme po cvičení treba aspon trosku bielkovín spapať, an to nezabudaj, je to doležité. :)