Kupa prvej podprsenky...

mataBB

nemas sa za co hanbit..ved aj mama nosi podrpsenku...nie je na tom nic zle..ved je to len kus pradla..nechapem za co sa mas hanbit...

hdha

No problem je v tom ze ja mam bratov, starsich a dokonca 2. Som prve dievca. Keby som mala sestru bolo by to v pohode. Mohla by mi poradit. Myslim starsiu ale mamina urcite nieje zvyknuta na takyto rozhovor a ani ja takze je to takee... a urcite to potom sem napisem.

vejva

Nemas sa coho hanbit ved to je normalne potom napis zazitok ako si dopadla xi xi.Ty si jedinacik alebo mas len brata?Inak ani to by nebolo zle ze si ju kupis sama ak teda mas peniaze mohla by si ist aj s kamoskou zalezi na tebe tak sa maj ahoj

tpch

Ano, povedz jej, ze potrebujes nejake veci, chodte spolu do obchodu a pri spodnej bielizni jej povedz, ze uz potrebujes aj toto, niekedy ukazanie prstom na to, co potrebujes, je viac ako milion slov a odhodlavanie sa. Urcite budes mat menej zabran, ked budu okolo teba v obchode visiet vselijake podprsenky. Drzim palce.

hdha

Dakujem za radu. Tak ja sa teda pokusim. Nech to uz zo mna opadne.. chcem to mat za sebou. Velakrat som to uz napisala do sms a potom som rozmyslala ci stlacim poslat a nakoniec som zase ako straspitel ju neposlala. Skusim jej to povedat osobne. A nebudem sa hanbitt.. Dufam

xy:)

mas nejake peniaze? zeby si si ju kupila sama? cca 10 eur? zmeraj sa pod hrudnikom a cez hrudnik, na nete najdes tabulku, podla nej najdes svoju velkost. alebo potom povedz mamine normalne, ci by s tebou nesla kupit, pripadne chod s nou do obchodu a zatiahni ju medzi podprdy.

vejva

Ked jej to nevies povedat tak jej to napis napr.do SMS nieco take ze JUJ mami este som ti zabudla povedat ze potrebujem uz podprdku lebo sa mi zle cvici na telesnej bez nej. Ides so mnou ci si ju mam kupit sama bolo by dobre kebyze ides so mnou aspon mi pomozes pri vybere nieco taketo trebars.

hdha

No, ja mam pocit, ze by som uz potrebovala prvu podprsenku len neviem ako to mam mamine povedat. Moja mama na toto nieje velmi vyrecna a ja sa hanbim zacat s tym. Raz som skusila zacat rozhovor ale potom som to vzdala lebo sa mi to zdalo trapne. A vzdy si odratavam od desat ze potom uz poviem ale ked uz doratam znovu si ratam od desat a potom to vzdam. Uz sme len 2 v triede co nenosime podprsenku. Trochu sa aj za to hanbim. Prosim dajte mi radu.

lauraaa

ahojte mam 12 a nie velmi velke prsie no dost malicke ale chcela by som no nieco ako podprsenku ale s vypchavkammi ale aby to vyzeralo ze mam väcsie prsia .....prosim uz som zufala tak velmi prosiim rychlo ale velmi rychlo mi odpovedzte na e-mail lol-707@azet.sk dakujem a naozej velmi prosim rychlo :D dakuejm :D