Kupa prvej podprsenky...

kaciatko_7

aj ked trosku starsia tema, minule sa ku mne dostali vysledky prieskumu, ktore sa zaoberali prave vyberom spravnej podprsenky... az 90 % zien si mysli ze nosi spravnu velkost, prieskum bol robeny v cechach, takze cesiek... velkost nasich prs casto podcenujeme a odhadujeme ju casto z prveho pohladu... niekto si povie, mam male prsia, tak to budu urcite Acka... nie vzdy to takto je aj v skutocnosti... moja rada skusat!!! mne sa pravdupovediac prsia nezmenili od 16 a cele tie roky (mam 21) som si myslela ze mam 75B, uz si ani nepamatam ako som na tu velkost prisla... tato velkost je asi najpredavanejsia... a teraz som prisla na to ze mi sedi ovela lepsie 70C, nie kazda samozrejme, ale vacsina
tu je zaujimavy clanok o tom... mozno mnohym aj zdvihne trosku sebavedomie :)
podprsenky.blogspot.com

kaciatko_7

aj ked trosku starsia tema, minule sa ku mne dostali vysledky prieskumu, ktore sa zaoberali prave vyberom spravnej podprsenky... az 90 % zien si mysli ze nosi spravnu velkost, prieskum bol robeny v cechach, takze cesiek... velkost nasich prs casto podcenujeme a odhadujeme ju casto z prveho pohladu... niekto si povie, mam male prsia, tak to budu urcite Acka... nie vzdy to takto je aj v skutocnosti... moja rada skusat!!! mne sa pravdupovediac prsia nezmenili od 16 a cele tie roky (mam 21) som si myslela ze mam 75B, uz si ani nepamatam ako som na tu velkost prisla... tato velkost je asi najpredavanejsia... a teraz som prisla na to ze mi sedi ovela lepsie 70C, nie kazda samozrejme, ale vacsina
tu je zaujimavy clanok o tom... mozno mnohym aj zdvihne trosku sebavedomie :)
podprsenky.blogspot.com

adusha

aha. to ani v nasom meste :D ale nastastie chodim do skoly v BA tak ich mam po ruke. Skus sa pozriet v nejakom obchodnom centre ked budes. Nemas zaco :)

adusha

aha. to ani v nasom meste :D ale nastastie chodim do skoly v BA tak ich mam po ruke. Skus sa pozriet v nejakom obchodnom centre ked budes. Nemas zaco :)

lenuska12345

Adusha: velmi pekne dakujem len skoda ze v nasom meste neni H&M ani Tenezis... ale skusim si kupit taku aku si mi poradila :) dufam ze bude dobra... :)

adusha

lenuska: tak si kup inu ktora ta nebude skriabat :) skus nejaku z hladkeho materialu najlepsie bavlnenu. aj ja mam take iste cislo (aj ked by som najradsej mala väcsie). Skus zajst do H&M alebo do Tezenis tam ich maju velmi vela nedavno som si tam jednu kupila a som s nou spokojna- v Tezenis si ber cislo 1. Dufam ze som ti pomohla :)

lenuska12345

Ahojte mám 13 a kupila som si podprsenku: 70A ( ale je mi trosilinku vacsia). Cítim sa vnej hrozne.. skriabe ma...Ani si ju nedavam lebo sa to neda vydrzat.V skole sa mi vysmievaju ze preco ju nenosim...Co si mám kupit alebo co mám robit? Je to hrone.... poradte mi

nwm

Ahoj,mam 12 a podprsenku som dostala ako darcek k narodeninam a mam asi 3, a tie ostatne soom si vypytala tak ze som mojej mame povedala ake mam cislo a ona mi ju kupila, zo zaciatku to bolo neprijemne ale teraz ju nosim kazdy den

ovava1

ahojte ja by som sa chcela len spytat ze ci existuje nieco ako no neviem ako to napisat ze proste mala by som to v podprsienke a mohla by somm mat vystrih ale aby to vizeralo ako moje prsia?? prosim napiste mmi odpoved emailom janka.smile@azet.sk

obava

ahojte mam 14 rokov ale zato velmi male prsia kolko stoji najlacnejsia podprsienka?? a ako ju mam popytaT? prosim odpovedzte mi na moj email janka.smile@azet.sk prosim co najrychlejsie