Kupa prvej podprsenky...

zufalka

aj ja mam dost taky isty problem ako vecsina bab....mam dost male prsia teda mam 75A ale chcela byy osm ovela vecsie...potrebovala by somniaku taku potprsenku ktora mi prsia vydvihne aby dobre vipaali vo vystrihu a nie len ako keby som mala vypchau potprsenku...ani podprsenky s vicpavkami niak nepomohaju:-( a nikde taku newiem zohnat us som presla skoro vsetky odbody od newyorkeru as po činancou :Dco teda u činancou by som si asi jak posledu nadej kupila podprenku :D nemate prosimvas niake typi? :P dakujem

hehiiQééé

weary nééétráp sa týým jáá máám 12 a tééés by som chcela a wsetky mojééé kamkyy majúú owela wacsie prsia ako jáá a kazdáá z nich máá podprdu ibáá jáá nééé a je mi to aj tráápnéé ... aléé mnéé je zasééé trapnéé si pytat podprdu od mamyy taQzéé máám skoro rownááky probléém alééé ja sa ju hanbííím aj wyskúúsat xDD

kajusiik

cawte zeny, ja iba tak tu pisem momentalne mam 11 rokov podprenky nosim uz asi od 9 a uz som si zvikla + pre WEARY je to normalne ak nevies aku ides do obchodu a vyskusas si ziadna hamba neboj niiic:)

yulka

weary: Ale aj keď je Ti to blbé, môžeš skúsiť spýtať sa mami, či by s Tebou nešla kupovať podprsenku. Ani nevieš, ako by ju to potešilo (teda predpokladám, nepoznám Tvoju maminu, ale väčšina by bola šťastná ako blcha).

A čo sa týka podprseniek, viem, že sú čísla aj také AA. Kamarátka také má a viem, že chodieva do obchodu Newyorker. Ten je však v BA a neviem, či je aj niekde bližšie. Z mojej skúsenosti Ti neporadím, lebo ja mám 75E, čo viem zohnať buď iba úplne drahé, alebo na webe, kde majú špeciálne nadrozmerné veľkosti. V každom prípade ak Ti aj niekto bude radiť, aby si si zohnala na webe, tak lepšie je najprv si nájsť tie správne veľkosti v normálnych obchodoch, kde si môžeš vyskúšať aj desiatky.

Tak veľa šťastia so zháňaním. Inač môj názor je tiež radšej mierne kvalitnejšiu, ako z číňaku.

kleo

Ahoj Efe, aj mne najlepšie sedí podprsenka od poľského výrobcu Kleopatra. Tiež už ju nemôžem nájsť v žiadnom obchode.
Weary: na akej stránke si našla kleopatru, rada by som si ju objednala lebo mne veľmi dobre sedí. Skúšala som veľa stránok ale nikde som nič nenašla.

weary

no ved to je fajn..a ja nehovorim ze su nejaki konzervativni alebo co..jednoducho mne je to blbe take veci rozoberat nie im...ja to radsej takto sama vybavim a je...ale ved kazdy je iny a kazdy ma na to iny nazor..

kkdfkdk

To asi zalezi od vztahu, ja sa s ockom bavim o sexe a s mamkou o babskych veciach. Vekovy rozdiel medzi nami je pritom 37 a 42 rokov, takze rodicov nemam "takmer rovesnikov":) Kiezby vsetci boli taki super ako su nasi, moderni a otvoreni .

weary

nemusis byt smutna lebo nejde o to ci to mama nespravi pre dceru ale ci je dcera ochotna:D..mozno je to pre niekoho cudne ale mne je to trapne kupovat podprsenku s mamou ...neviem..mne by to uplne vyhovovalo sama ked si kupujem vsetko len kebyze sa to lahsie zhana:D

kkdfkdk

Je to dost smutne, ze si na taketo veci sama. Ja som prvu podprsenku dostala od mamky, super draha push upka a bola mi akurat. To uz mamky taketo veci s dcerami alebo pre dcery nerobia?

weary

no som tu...bola som v milion obchodoch asi ...a mali ste pravdu vsade strasne zlate predavacky...a v jednom napriklad mi dala zevraj ,,najmensie,, cislo co mali...a bolo v pohode ale spravilo mi to prsia asi raz take ake su v skutocnosti...mozno pre niekoho by to bolo super ale ja zasa nechcem aby to bolo uplne ocividne ze sa nieco zmenilo na mne...nakoniec som kupila 75 taku...ale nie je vystuzena ...ale zasa ani nie ako take kratke tielko akoby..proste smerom k stredy hrudnika sa zuzuje trocha ale nie je to uplne oddelene...myslim ze mi sedi a bola dost lacna...len skoda ze ju nemali v ciernej farbe..pytala som sa a zevraj zhanali ale nikde to v ciernom neobjavili....no tak som celkom spokojna ale este budem patrat uz len tak rekreacne ci nieco lepsie nenajdem..inak...videla som jedny plavky a tie boli uplne skvele..skoda ze taku podprsenku som nevidela..lebo normalne vystuzene ale ten kosik bol uplne miniaturny...kebyze je to podprsenka hned beriem..ale tak staci aj tato celkom(: