prosim poradite mi liek?

agina

pali mal by si zmenit sport, na chrbticu je vyborne plavanie.Bolesti pri srdci a pod srdcom mas z chrbtice, to treba dat dohromady.

pavol

ahojte vsetci ja mam 17 rokov asik pred 7-8 mesiacmi som prestal sportovat myslim na bycikli a tak lebo som spoznal dievca ktore milujem ale zacali sme si uzivat a po case sme si uzivali dost casto lebo sa nam to zapacilo uz skoro dve mesiace som slaby a asi 2-3 tyzdne ma picha srdce no teraz ma picha uz aj ked pohnem z lavou rukou a pichne ma aj v ruke niekedy som dost vysoky 183cm rychlo som vyrastol a mam krivu chrbticu ktora ma tiez boli napriklad ked zazyvam pichne ma pri a pod srdcom rano ked vstaem a idem do skoly je mi na odpadnutie a zo skoly ked sa vratim som uplne malatny slaby a srdce ma picha castejsie picha ma aj v zadu na chrbte pod lopatkou praskaju mi klby a mam rychly tep asik 89 oderou za minutu ale v pokoji a v kuse som unaveny a slaby chce sa mi spat bol som na internom a doktor mi povedal ze som presexovany a vsak ja si myslim ze som uz dost odychoval a ze by mi malo byt lebsie co nie je a este aj niekedy rano kde vstanem a den pred tim som sa nejako dost unavil to uz staci aby som povysavala dom mam aj len rano hnacku prosim vaas velmi vas prosim odpiste skuste mi poradit uz som s toho aj nervozny a teraz mam aj zo skoly stres ale hlavne je to ta vyčerpanost zo sexu viem to pretoze to citim ale uz asi 3 tyzdne som nesexoval dakujem vaam velmi pekne z pozdravom pali z kosic

bubla654

myslim, ze psychiater je zbytocny, skor sa zameraj na tie alternativnejsie sposoby ako na lieky, tie castokrat viac uskodia ako pomozu

bubla654

no skusaj cajiky na cisto prirodnej baze, cize bylinky, ale daju sa kupit kvalitne v lekarnach, hlavne nepchaj do seba zbytocne tabletky, tie zaludok este viac zatazuju a ak ti problemy nebudu prestavat bude to psychickeho razu a mozes navstivit psychologa, tym nic nepokazis, tot moja rada :)

joni_

na akych vysetreniach si bola?
mne byva neuveritelne zle od zaludka a na vracanie vzdy ked zjem nieco od mlieka, mam alergiu na mlieko a este par dalsich potravin. Vtedy mi pomaha bylinkovy caj horky zaludocny.

hmmmmmmm

zazvor alebo skus homeiopatika proti vracaniu.napr.coculline.ak je to psych.opovodu, skus si vypytat z lekarne nieco na to.

fidka

ked je to psychickeho pôvodu...tak nejake bylinkove caje, pripadne si kup tablety...Persen alebo Sedativ PC...a mozno by to chcelo zajst aj za psychiatrom..ten ti nieco predpise...drzim prsty....

fidka

ahojky...mas len problemy, ze ti je na zvracanie, alebo mas aj zavraty a busenie srdca..???? Môze sa jednat o psychicku poruchu...ono to tak niekedy zacina...ze je zle od zaludka, akokeby na zvracanie... a ako dlho to mas?? a bola si aj na nejakych vysetreniach??