Promocie..

barbinka

ja som objednávala reštiku po promócii. treba nejakú dobu dopredu si zajednať, nahlásiť počet ľudí a musíš povedať aj aké jedlo chceš, aký prípitok, polievku, dezert. proste všetko, čo chceš. a dáva sa dopredu záloha.

miselka

za rezervaciu stolov? fuuha myslim si ze nie. zakusky no problem, no horsie bude s tou vodou a alkoholom. to by sa na teba divne pozerali, keby ste si priniesli. s tou vodou, no mozno este ujde ak jedna-dve flase, nie ze pridete s desiatimi bandaskami.
a k tomu hlavnemu jedlu: mozes povyberat viacero jedal ak kuchar nebude mat proti tomu a zalezi to aj podla ochoty, ak bude nejaky mrzuty co bude vsetko zakazovat, vyber druhy podnik

kajka

to vsetko zalezi od podniku a jeho manazera, treba sa ist popitat. Myslim, ze s tym jedlom a zakuskami by nebol problem, skor s tym pitim..restika predsa potrebuje zarobit.

telele

oslavovali..len som nevedela ci na promociach sa to deje tkisto alebo nie..A nevies ci sa plati za rezervaciu stolov?A cize mozem doniest aj nejake zakusky alebo vodu a alk?A s tym jedlom je to trochu problem lebo jeden je vegetarian, druhy neje cinu, treti vyprazane a dalsi neje kuracie maso..:((..Takze neviem akoby som to sklbila..Bolo by hlupe keby si teda kazdy objednal z jedalneho listka podla chuti?

miselka

to sa netyka len promocii ale vsetkych slavnosti. najskor sa ta pytaju ci chcete mat uzavretu spolocnost. potom sa opyta kolko ludi pride, aby vedeli kolko stolov a pocet jedal pripravit, ako ozdobit a samozrejme ze si vyberiete z ponuky jedal. oni automaticky s tym ze si objednate miestnost pocitaju, ze tam budeme papat nieco. aj co pit budete a taketo pod. este nikdy ste nic v restauracii alebo pizzerii neosavovali? tusim aj cas prichodu a odchodu sa opytaju a tiez ze kedy sa ma podavat hlavny obed

majka_

no ja osobne som restiku po promociach este neobjednavala, ale moja sestra ano. zrejme objednala dopredu aj jedlo, pretoze ked sme prisli po promociach do restiky, tak kazdemu z nas, co sme boli spolu dali kuraciu polievku a dusene kuracie masko s prilohou. takze zrejme to bolo objednane...