Veľké prsia

Príspevok v téme: Veľké prsia
kikki02

Viem, možno sa to niekomu bude zdať divné, ale trápi ma , že mám na svoj vek dosť veľké prsia:( mám 14 rokov a mám trojky.. bojím sa že v budúcnosti mi rýchlo ovysnú, aj keď stále nosím podprsenku a niekedy aj cez noc si dám len takú latkovú.. Kedy prestávajú prosm vás rásť?

crazynka:)

Kikulka, tak to byva, ze sme holky take nespokojne:) Aj ked mna ta priroda tiez pekne obdarila:) Ale myslim, ze niekomu sa pacia male, inemu velke. Dolezite je, aby sme sa mi dobre citili:)

neo

Mne sa to paci ked ich ma baba trochu vacsie (trojky az stvorky). Samozrejme zalezi na tom akeho chlapa stretnes a ci sa mu to paci alebo nie.

eva dovcova

Ahojte baby ja mam 13a este nemam prsia a nosim podprsenku najmensie cislo a poradte co pomaha na rast aj cibula?

ivka2

Mne sa to nezdá divné, ja som bola dlho nešťastná kôli veľkým prsiam. Trápili ma rovnaké otázky,či ostanú pevné, zavadzali mi pri behu, pri aerobiku. Neznášala som poznámky chalanov. Chcela som zapadať do normálu. Pri výške 156cm som mala 4. Mala som problém kúpiť podprsenku lebo ináč som bola štíhla. Chodila som zhrbená, mala som malo sebadôvery.
Teraz je to ok,mám asi o číslo menšie a ani v tidsiatke po pôrode neovisli. Žiadne diéty, samozrejme. Hrozí riziko, že pri rýchlom úbytku váhy skutočne ovisnú.Roky poctivo cvičím kalanetiku. Každý deň.Ak nemám čas, tak 15minút, ak stíham, tak si pripozeraní filmu odcvičím hodinový program. Efekt je super. Rovné držanie tela, pevná postava. Zbavila som sa bolesti chrbta - to bol hlavný dôvod, prečo som začala cvičiť, mám energie na rozdávanie a cítim sa super.

hapči

sesterka ma 4 a strasne ju boli chrbat a ked beha tiez ot neni najlespie,stale vravi ze si trochu odreze a da mne :))))ona mala velke prsia uz ked mala 13-14 teraz ma 15

sin

mila "otázka". Radsej male ako velke. S malymi sa lepsie sportuje a su praktickejsie. Velke su len pre paradu. Kazdemu podla vlastnej priority. Ja uprednostnujem mensie :)

otázka

Co robíte dievčatá, že Vám rastú tie prsia. Prečo mne vôbec nerastú??? Pijete každý den liter mlieka, alebo užívate nejaké tabletky, alebo čo vlastne robíte, že sa to tak rýchlo Vám vyvíja??? Aj ja by som chcela mat aspon nejaké prsia, a nie žiadne. Napíšte prosím, čo papkáte, že tak rastú???

maju

ahoj ja som mala taky isty problem vo svojej strnastke ibaze som mala 4ky a 150 cm tak si to vies predstavit v skole sa mi nezrely chlapci posmievali mala som komplexy...zacala som chudnut a tym som si uplne poserinkala hormonalny system s ktorym mam problemy doteraz...mam 20...teraz som spokojna a neovisaju!vobec sa tym nezatazuj a mysli na to kolko dievcat si dava silikony aby vyzerali tak dore ako ty!!!