bolest pri prirazani

sajfina

zistili mi to pri úplne bežnej prehliadke u gynekológa,našiel mi cystu,aspoň to si myslel,že to je,no a počas operácie zistili,že to zasahuje oba vaječníky,aj črevo a po histológii si už boli na istom...bolesti som nemala žiadne,len mi pri sexe akoby niečo zavadzalo v mojom vnútri a občas som aj krvácala po ,,tom\"...ale to dodnes krvácam=(...ešteže priateľ je chápavý

sajfina

takže takto,ja mám endometriózu,znamená to,že tkanivo maternice je roztrúsené aj v iných ženských orgánoch...no či to spôsobuje bolesť,to neviem,ale fakt je,že aj ja mám občas bolesti...ale nemyslím si,že to súvisí,skôr to vplýva na tvorbu cýst aspoň u mňa a vedie to dosť často k neplodnosti,keďže mám už len 1/2vaječníka a druhý už vôbec...takže asi tak s tou endometriózou....strašná sviňa a to mám 20 rokov

suedenim

qqqqqq, nieco nem v poriadku,nervy zdrave?

chiconyvv,..nestresu sa hned s endometriazou..ta bolest je viac menej normalna,mne sa to stavalo tiez. len ho na to upozorni,aby nesiel velmi "na doraz":)

qqqqqq

Tak nech preboha nerobi to, co ta boli, je zopar moznosti - bud ma teda dlheho alebo mas ty endometriozu. To tu nepadlo, mala by si vsak ist na gyndu. Bolest brucha po sexe nie je normalna.