Mam pravo na vratenie penazi?

agina

Ak v reklamacnom listku nie je vyslovene napisane, ze musis priniest aj originalny obal/ t.j. krabicu/, tak sandale mozes reklamovat aj bez krabice, v ktorej si ich kupila.

Lenush

jana nemusis im dokazovat ze farbia, jednoducho jej povies co je vo veci, ze si si ich kupovala na konci sezony a zacala si ich nosit len toho roku. a ak maj aj pokladnicny blok tak s tym nebudes mat ziadny problem.

Lenush

takze bola som v deichmanne a peniaze mi bezproblemov vratili. predavacka sa ma spytala, ci si chcem vybrat inu obuv a ja som povedala, ze nemam o iny tovar zaujem. este mi dokonca aj povedala, ze ju to mrzi, ze s nimi nie som spokojna a zazelala mi prijemny den :) takze som nadmieru spokojna s profesionalnym pristupom predavaciek v deichmanne :)

jana53

Hula, prosím ťa, mám podobný problém: sandale, ktore som si kupila este vlani na konci sezony (mali sezonnu akciovu cenu), ale nosit som ich zacala az teraz, mi farbia prsty a nohu - ale iba pravu! myslis, ze mi uznaju reklamaciu - a ako im to dolozim, ze farbia kozu?

marisssa

no ale mne co sa raz stalo?!kupovala som si cizmy na zimu a skusala som si len jednu.vsetko ok, prisla som domov, obula druhu a v nej obrovsky klinec trcal!ako bolo to dost neprijemne, ale chvalabohu som tam nohu nestrcila z celej sily:-)
hned na druhy den som ich sla vratit a nastastie bez problemov ..

zuzanazuzana

ja som si nedavno kupila topanky v humanicu, ale doma som zistila, ze su trosku osuchane, tak som ich sla vymenit na druhy den.predavacka bola mila, povedala mi, ze si ich mozem vymenit, vybrat si ine alebo mi vratia peniaze.a aj na bloku maju napisane, ze nenosena obuv sa moze vratit do 14 dni. ale s inou obuvou /majitel je Slovak/mam zle skusenosti - jedna topanka sa mi 2 x skoro cela rozpadla/zakazdym ta ista/ a ony to 2 x zalepili, o vymene topanok som mohla len snivat.