Anál - aká veľkosť ?

beataxx

Ale ak sa medzi tým dráždiš tak to nadobúda iný rozmer nie ? O tom to je, že potom orgazmu inak chutí, inak ale určite nie horšie skôr na opak... :)

marisssa

no mne to vobec nie je prijemne,ale to chce aj prax si myslim.aj ked pouzijeme lubr.gel,je mi to take zvlastne, hlavne, ked si predstavim, ze tadial robim velku potrebu, ze co ak na penise nieco bude?!:-/
a mam taky pocit, ze ked je tam vnutri,akoby som potrebovala na velku...no neviem...

.... filip ....

Netreba sa uvoľniť, ale skôr by som to povedal dobre vi pučiť zadok a tak sa ľahšie dostane dnu.... V akej polohe to robíte? Asi jediné možné sú na ňom s roztiahnutými nohami alebo zo zadu... Ale chalan asi musí mať tak priemerného aby to bolo príjemne lebo niečo väčšie uhm môže byť na doraz. :D
Baby robíte anál aj chalanom ?

mirka 23

Lea, musíš mať aj svoj deň. Mne to tiež prvý krát nebolo príjemné, ale to preto, že to bolo vo vani a to bolo hrozné. Ale na druhýkrát to bolo v pohode (samozrejme na suchu). Viem že aj mne raz tiekli slzy a to som nemala svoj deň. Musíš to chcieť aj ty, nielen tvoj priateľ, tak ako písala Desmodka.

DESmodka

lea, podla mna ked to nechcu obaja nema zmysel to skusat, potom ten druhy len trpi. Ja som tiez bola proti tomu, frajer to respektoval, ale potom som uz aj ja chcela a nepouzili sme ziadny lubrik. gel a bolo to super. :)

lea

Moj frajer to strasne chcel, mne to pripadalo dost nechutne, ale vyhovela som mu... Neviem, ako Vam, ale podla mna to nie je vobec prijemne...Pri prvom raze mi tiekli slzy a to myslim uplne vazne a to sme mali aj lubrigacny...