Od zajtra chudnem !!

barbinka

lalalal: áno dva mesiace.ale ja už nepotrebujem asi. tak teraz si chcem udržiavať. proste to ovocie tak ľahko nespáliš, lebo obsahuje fruktózu - ovocný cukor, monosacharid nachádzajúci sa v ovocí. aby sme mohli využiť energiu z fruktózy, musí sa najprv dostať do pečene,čo trvá teda o niečo dlhšie, kým môžeme energiu z nej využiť. preto ho máš jedávať len do 12tej. cukor v ovocí je len zdravší ako biely rafinovaný cukor. na tu večeru odporúčam skôr tvaroh, alebo ja aj jogurty jedávam, alebo zeleninový šalát s tuniakom, alebo s kuracím mäsom.

lalalall

ahoj:)
Voda z vodovodu? hmm, to som pocula, ze medzi tym a mineralkou je rozdiel, je az taky velky, pokial pijem jemne styenu ako vodu ci nije??? No ozaj...a to ovocie len do dvanastej? Ale vies, ked ma opchyti mlsnota, urcite to je mensie zlo dat si ovocie ako cokoladu poobede nie?:D:):):) ja som niekedy zrava vies:)takze chudnes uz dva mesiacee??

barbinka

no mne zrýchlilo metabolizmus pitie vody z vodovodu a teraz jej každý deň pijem naozaj veľa. no a to ovocie by sa malo jesť len do dvanástej, večeru si dávaj bielkovinovú, tú najľahšie spáliš.

lalalalll

Ja viem a dakujem ti za to:)
Ale jednoducho, stravu mam zmenenu,cvicim, robim co sa da, a vysledok ziadny, preto sa trapim--- potrebujem dat dole brucho,,, a stehna,,, a neviem ako na to jednoducho:(

lalalalll

barbi: prepac, ja som reagovala este na jednu temu kde si prispela,lebo si ich tu citam vela a vsimam ze vsade ises skoro to iste:D

lalalalll

Noo, vjes cooo, ja mam problemy s bruchom a stehnami, mam to vsetko velke, ako nevazim moc, ale jednoducho je to skaredy pohlad moc, a nejak sa to nevie pohnut, este sa to nikdy nepohlo takz eneviem ako na to,, Barbinka- tvoja skusenost to je sice mile ale to vsetko ja uz mam zmenene...
Ozaj sisi, a teda kolko mas rokov ak smiem vedet?:) Lebo vraj sa postupom rokov metabolizmus spomaluje neviem ci to je pravda, aleeee aj tak ti zavidim ze ho mas rychly:):)

sisina

lalalalll: no priprava, no:)) akosi nemam pevnu volu a okrem toho som dost v strese a ja sa v strese ukludnim jedenim a hlavne sladkostami. Na druhej strane ja mam dost rychly metabolizmus, bezne veceriam aj o 22, ci 23 hod.v noci...viem, ze si tym skodim, najma zaludku, ze ho tak zatazujem na noc, no nedokazem sa ovladnut. Normalne si myslim, ze som asi zavisla od jedla...A ty vazis vela, ci len s bruchom mas problem?